Honda XLV 750R (1986)

Vlastník Kozička750
Vloženo 13.2.2021
Aktualizováno 14.8.2022

Miláček, který u mě už zůstane navždycky.

První dojmy - Je to stará kovařina, na kterou jsem se těšil hrozně let. Všude dělá parádu a na to, že už to je babička, jezdí suprově.

Motorku bych doporučil pro - Pro fanoušky a milovníky starších motorek.

Je to technicky úžasnej historickej stroj v porovnání s dnes již předraženejma Jawičkama.

Už jsem na ni najel pár kilásků a musím říct, že je na svůj věk báječná. Ideální rychlost do 100 km/h. Pak už začíná vibrovat, ale ruku na srdce, kdo by stařenku trápil vyššíma rychlostma… Kam se podíváš, tam jede a v lehkým terénu také funguje hezky.

Srpen 2022
Tak jsem zas Hondičku po dlouhý době projel. Prakticky po roce chytla na čtvrtý nastartování a pak už stále jen na ťuknutí. Vyjel jsem si jen v kraťasech, tričku a vestě a šolichal jsem si to max 90 km/hod. To byla ale nádhera. Ta svoboda. žádnej krunýř, žádnej páteřák, žádný nákoleníky, žádný těžký hadry. Asi mi rozumíte. Prostě pohoda, vůně teplého letního vzduchu a benzínu.

sobsta
sobsta napsal 05.12.22 v 08:43 10b.

Vím o čem mluvíš ( píšeš). Moc mi to chybí a už se těším až si uděláme společnou vyjížďku

tomcruise77
tomcruise77 napsal 04.04.21 v 07:07 10b.

suprová

Bebel17
Bebel17 napsal 03.04.21 v 21:35 10b.

Tak to smekam, že ju máš. Bol som do nej zamilovaný... úžasná mašina. Tak si ju uži...

dr771
dr771 napsal 20.02.21 v 08:38 10b.

moc pěkná at slouží

Kacafirek
Kacafirek napsal 13.02.21 v 18:51 10b.

Krasnej stroj, uz mnohokrat jsem se po nem koukal.
At Ti dela jen radost