KTM 1290 Super Duke GT (2020)

Vlastník beeemik
Vloženo 6.2.2021
Aktualizováno 6.2.2021

Krásnější je, až když ji máte doma, nebo na ni jedete.

Motorka koupena od FIRMA:Ondřej Šimek - Shiva motoshop (Pra

První dojmy - Až když jsem se na ni svezl jsem zjistil, že výkon prostě potřebuju.

Nějakou dobu jsem si myslel, že výkon není až tak důležitý a taky nebyl neb jsem byl okouzlen ovládáním a lehkostí s jakou se BMWR1200r řídí, ale po 5 letech a mnoha tis km v jejím sedle, jsem cítil, že potřebuju změnu, navíc jsem někde uvnitř měl pocit, že by to přeci jen trochu toho zbytečného výkonu chtělo. Marně jsem doufal, že se do té doby, než pocítím změnu, ukáže nová Hayabusa, ale nikde ani zmínka, naopak to vypadalo, že už se neobjeví, navíc design všech modelu Suzuki, se mi trochu příčil a já měl i trochu strach, že půjdou svojí zvláštní necestou.
A tak jsem si jednoho hezkého dne v srpnu 2020, půjčil od kamaráda Tuto věc, která se mi až tak nelíbila, taky motto (KTM-Každý Týden Makáš)mě zrovna neoslovilo, navíc oproti 1290 AdventureS, mi přišla hnusná a to až do chvíle, než jsem ji vzal na výlet po Č. Středohoří, zjistil jsem, že cesty, které mi dříve přišli monotoní, nudné občas jsem až nudou klimbal a zíval, jsou ted plné zábavy, úsměvu od ucha k uchu a soustředění.
A to vše mě přesvědčilo, že bych si ji měl koupit, no a tak jsem v půlce srpna v podstatě na sklonku sezony, pořídil tuto Bestii KTM SupedukeGT 1290, stačil do konce sezony najet ještě 3500km a už se nemůžů dočkat jara.
Tož zdar popelářům na oranžádách.

Paulano
Paulano napsal 11.08.21 v 16:48 10b.

To mě se líbila od začátku Ať ti dělá radost jako mě a kolama vždy dolů

Grenes
Grenes napsal 10.02.21 v 10:03 10b.

Fakt paráda. Tohle se mi líbí! :)

peris
peris napsal 10.02.21 v 08:30

Super stroj Uvažuju o ní jako o druhé moto. Ať slouží.

Vevicka
Vevicka napsal 08.02.21 v 21:10 10b.

Jenom malá oprava tvého vysvětlení zkratky KTM, tak tedy není to Každý Týden Makáš, ale Kokot Tlačí Motorku...mám taktéž KTM, tak vím že je to ale uplná kravina :D

Gurun
Gurun napsal 08.02.21 v 20:31

To je takový problém se rozepsat??? Tato motorka si to zaslouží. Ach jo.