rebelhorn_kveten_borgPROFIL MOTORKY

Ducati Hypermotard 950 (2021)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník Isaac
Vloženo 6.2.2021
Aktualizováno 2.5.2021
Zobrazeno 1 598x
HODNOCENÍ PROFILU OD 10 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Hooligan bajk v limitované edici RVE. Jednoduchost, účelovost, hromada emocí namísto funkčních plastů a komfortu, krouťák místo koní. Zbožňuju italská vína, jídlo a hory. No, teď už asi i motorky :)

Více fotografii

Motorka koupena od FIRMA:MOTO ITALIA (Praha 4-Krč) - Tak je to zastoupení Ducati pro ČR, nelze očekávat nic než TOP přístup. Zatím potvrzuji, srdcaři jsou to :) Následný servis mašiny u nich ale výrazné zklamání, škoda..

Výška jezdce: 189 cm

Vybíráno z těchto modelů (a proč jsem nekoupil):
KTM 890 Duke R: důvod neuveden
Honda CB 1000R: důvod neuveden
KTM 1290 Super Duke R: důvod neuveden
Triumph Street Triple RS: důvod neuveden
Ducati Monster: důvod neuveden
Ducati Multistrada 950 S: důvod neuveden

První dojmy - Made in Italy = pár posvařovaných trubek, dva válce do L, letmáč, dva ráfky, dva laufy pod zadkem, k nim nepřehlédnutelné svody, pořádná Bremba, kokpit a inerciální jednotka z V2, quickshifter nahoru/dolů a už žádné další zbytečnosti. A k tomu to nádherné lakování. Tak tohle se Italům povedlo :)

Motorku bych doporučil pro - sebe :) A jezdcům, kteří mají raději zatáčky než rovinky. Jezdcům, kteří se na motorce klasicky nevozí, ale spíše ji řídí, pohybují se na ní. Jezdcům, kteří si občas před zatáčkou zadupnou zadní brzdu a na výjezdu zakroutí heftem do plných.

Doplňky na motorce - Tak něco je již naobjednáno, uvidíme.. :)

Edit: z originálního příslušenství Ducati jsou objednané vyhřívané gripy a Ducati Multimedia System, obojí v Dolomitech využiju naplnoEdit 2: ale první šla dolů ta šílená zrcátka.. :)


Edit 3: kryty olejového a vodního chladiče konečně na svém místě :)

Edit 4: Ducati Multimedia System a vyhřívané hefty už makají na plné obrátky

Edit 5: Kryt vodní pumpy a padáky do rámu na svém místěEdit 6: Zrcátka do konců řídítek, do města trochu pakárna, jinak ale super, žádné lokty ve výhledu


Edit 7: Pořízená Dainese Assen 2, no ty kráso, to nevypadá úplně jako náhoda.. Kluci italský se na těch barvách dohodli předem, ne?

Recenze

Prý nějak takto..

A také takto :)

--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- Zatím si chodím pro zkušenosti maximálně tak do garáže :) Najeto 0 km, léto ukáže!

Edit: tak za sebou máme prvních 500 km, díky lockdownu většinou Praha a okolí.. No, jak to jenom popsat.. Kam přijedeme, chová se Hypoš jako kretén, vystřeluje ze semaforů s lehce přizvednutým předním kolem, dobržďuje s odlehčeným zadním, zatáčky řeže jak horské kolo, žádné vysedávání, ramena, lokty nebo kolena ven, prostě to tam vohni a nezdržuj! Jakmile si člověk zvykne na hrubost italský převodovky, quickshifter lítá nahoru dolů jak DSG s pádlama. Ale je třeba řadit opravdu důrazně, je to takové pojízdné železářství.. Skoro všude se protáhne a plechovky mu uhýbají z cesty jakmile ho vidí nebo slyší. Jako vážně ty laufy dostaly homologaci..? Ke všemu má to hovádko snahu se při příjezdu kamkoliv naparovat, že je nejcharakternější stroj na parkovišti.. No spratek je to, vo tom žádná. Sečteno a podtrženo, zasloužil by minimálně dvojku z chování! Ale tak asi v tom chlapec umí celkem chodit, minuli nebo předjeli jsme za tři vyjížďky přes dvacet policejních hlídek a nikdo z nich si nebyl schopen v průběhu zírání uvědomit, že zrcátka leží uklizená v garáži

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Isaac
Isaac napsal 28.03.21 v 20:46

Díky

Jacubson
Jacubson napsal 28.03.21 v 08:42 10b.

Pecka

Isaac
Isaac napsal 24.03.21 v 20:04

Díky

Normik
Normik napsal 23.03.21 v 21:19 10b.

Parádní

Isaac
Isaac napsal 18.03.21 v 21:41

Díky

Více komentářůTOPlist