Honda VFR 800 (2001)

Vlastník xxxMIKExxx
Vloženo 31.1.2021
Aktualizováno 26.1.2024

Hodně všestranná babča vhodná jak na cestování tak na vyblbnuti se v zatáčkách

Motorka koupena od lubon (Brno-Královo Pole)

První dojmy - Motorka mi sedla hned do ruky ikdyž sem měl obavu protože jsem docela vysokej, ale přece je to STčko, takže super.Prvni výlet byl 240km které sem si parádně užil.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti Oxford, Alarm, filtr k&n, menší kolečko o 1 zub(všem doporučuji na vfr), zavazicka+elox kryty nádobek brzd a spojky, kouřové blinkry, ladák ixil +domácí vyroby, USB zásuvka.

Tak myslím že e o Véfru se moc rozepisovat nemusím, je to jedna z ještě poctivých motorek. Dostal jsem ji k narozeninám od svého táty který si ji koupil v únoru 2002 jako funglovku za 300 tis v Hondě a procestoval na ní půl Evropy, dobře se oni staral a pak co mu skvěle sloužila spoustu let se mu taky odvděčila svou spolehlivostí.
S číslem 115 tis km sem ji minulej rok dostal, motorku jíž 2 roky nepoužíval pač si koupil jinou pohodlnější, už je to dědek
Má první jízda ten den byla 240km za mim dlouholetým přítelem za Ostravu na otočku na kafe, jel sem s přítelkyní a až na to že sme zmokli to byla super cesta a za to že má vyhřívané gripy sem byl nesmírně rád protože sme zmokli na kost. Z motorkou sem za půl roku najezdil 15tis km. a sem sní nad míru spokojenej, na to že má najeto 130tkm je stále ve skvělé formě a nic se na ni nepokazilo, už se těším až pokořím hranici 200tkm ?

xxxMIKExxx
xxxMIKExxx napsal 21.03.21 v 19:32

Podařilo se mi náhodně za super peníze sehnat kolo ze 750 tak mám s něho radost vylestit límec, střiknout do barvy a šup tam sním

Gahan37
Gahan37 napsal 07.02.21 v 17:40 10b.

Správná volba předat , tohle by byla škoda prodat...vydrží to nesmysl

marin35
marin35 napsal 01.02.21 v 20:45 10b.

taky jsem ji měl, moc dobrá volba

Normik
Normik napsal 01.02.21 v 15:38 10b.

Klasika

Milanek13
Milanek13 napsal 01.02.21 v 10:37 10b.

Takové VFR jsem před více než 10ti lety taky vlastnil a najezdil mnoho krásných km.
Poctivý motocykl