Suzuki GSX-R 1000 (2017)

Aktualizováno 1.2.2024

Deník motorky
Nalezeno 5 záznamů

• Curva Jorge Lorenzo, aneb jedeme do Jerezu

Už v březnu 2023, když jsme odjížděli z Aragonu jsem pojal plán, že příště bychom mohli dát něco už v lednu a fakt daleko. A proč tedy ne zrovna Jerez?! Ano, Jerez bude to pravé, a jediné co je dál, a to Portimao, si nec

Typ: Dovolená
    Vloženo: 01.02.2024
    Uskutečněno: 20.01.2024
  • Rybářské povídky ze slunné Itálie

(aneb když se vypíčenost s vypíčeností na jihu Evropy sejde) Mno, takže sezóna nám pomalu končí, a po posledním Brně padlo už předtím plánované rozhodnutí, že už jsme dlouho (a někteří nikdy) nebyli v Misanu. A že kon

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 27.09.2023
  • Sladké i prokleté Toskánsko

Takzvaný emocionální humus v teamu, vzniklý neustálým se rozplýváním jak to bylo ve Španelsku v Aragonu super, vyprovokoval teamovou jedničku Pankáče k nekompropisnímu zakoupení velikonočního ježdění v Mugellu. Protože H

Vloženo: 11.04.2023
    Uskutečněno: 11.04.2023
  • Aragon 2023

Mno, jak tentokrát začít. Poslední roky pravidelně v únoru, abychom co nejvíce rozdělili nekonečnou zimu, jezdíme potrénovat okruhové radovánky do slunného Španělska. Tímto stylem se ovšem nikdy nedostaneme k "severnější

Typ: Dovolená
    Vloženo: 15.03.2023
    Uskutečněno: 15.03.2023
  • První Brno na Zuzce

Aneb: Když se daří tak se daří Tak a je to tady. Okruhová sezóna 2022 je v plném proudu, já mám za sebou první oťukávání s mojí novou litrovou Zuzkou na Hungaroringu a v Rijece, a konečně je tady 3 denní Brno s Bikes4

Vloženo: 17.07.2022
    Uskutečněno: 01.07.2022