Triumph Tiger 1050 (2009)

Vlastník Brooklynspeedy
Vloženo 28.1.2021
Aktualizováno 12.4.2021

Sportovní bílá barva, koukal po Tigerovi cca rok až padlo rozhodnutí.

První dojmy - Jen málokdo si jede v lednu, v -6C a 12cm sněhu pro motorku :D ... Ale co je sobota, dneska je mi 40 - jedem :DDD ... no a v neděli byla doma. Zkušenosti zatím žádné, testovací jízda díky sněhu ledu a absenci stupačky neproběhla. Již je na značkách je třeba doladit pár kosmetických věcí ( původnímu majiteli spadla na kruháči z vleku - pro rejpali, foto jsem viděl ) Do jara bude vše jak z fabriky a těším se na dlouhé výlety. I se sériovými výfuky má krásný zvuk

Doplňky na motorce - original kufry, centrální stojan.

Chystáme se na výlety jak po ĆR, tak po Evropě, teda až nás tam pustí. Na cestovací ještě přibudou pořádné kufry. Malý tankvak na nádrž už mám.

... 2/2021 tak Tiger dostal origo kufry, centrální stojan a origo blinkry. Zima se letos nějak táhne. Zvezl jsem se zatím 1x asi 10km. První pocity zvláštní .. tak nějak na něm neumím jet.

... 3/2021 nové gumy, repase přední vidlice, údržba zadního tlumiče, nová brzdová kapalina, nový vzduchový filtr, svíčky, nahrána poslední verze palivové mapy. Krátná testovací jízda a musím říct, že je z Tigera úplně jiná motorka. Tohle se mi bude líbit, ale chce to POČASÍ!!!
... tak natočeno prvních cca 300km a musím říct, že Tiger je výborný cestovatel. Už jsme se s ním pustil i na polňačku a jde to :D

Mato78
Mato78 napsal 27.03.22 v 08:34 10b.

Ahoj, prosím môžeš mi napisat viac info ohľadom "nahratá posledná verzia palivovej mapy" ? Diiiiky.

findejs1310
findejs1310 napsal 29.01.21 v 13:50 10b.

Tři hrnce mě taky stále provokujou
Tož ať šlape Tygřík