Royal Enfield Interceptor (2020)

Vlastník H-207
Vloženo 27.1.2021
Aktualizováno 9.11.2021

Co mě napadne jako první je pohoda, krásný zvuk motoru který jede na 35kw velice živě brzdy jsou akorát. Hlavně je to klasicky kus motorky.

Motorka koupena od FIRMA:Vintage Garage (Strašnice (Praha 1

Kawasaki W800 Street: Nějak jsem se na ní nemohl poskládat..čekal jsem že pojede líp můj názor jinak je krásná..
Honda CB 1100/EX: Dřív jsem měl cb 750 tak to měla být jasná volba ale prišla mě moc težkopádná zbytečně drahá.

První dojmy - Interceptor jsem si půjčil od Pražského prodejce Vintage Garage na 2 hodiny nejdřív mě pár věcí vadilo,,mám ještě bmw f800gs,, tak že to byl trochu šok, jako horší sedlo tvrdší podvozek atd. postupně jsem je přestával vnímat a naopak jsem se začal neskutecně bavit tím skvělým motorem přesnou převodovkou celkovým charakterem vracel jsem ji jen se smál a objednal ji v provedení silver spectre-

Motorku bych doporučil pro - Na pohodu pro zralého chlápka který se chce v sedle bavit.

Doplňky na motorce - Pár věcí jsem pořídil: padací rám, s&s filtr saní, zadní nosič,kryt pod motor, plexi, zvýšení řiditek o 2,5cm mřížku na světlo a pár drobností ale hlavně jsem na konci sezóny nechal úplně předělat sedlo takže je rovné vyšší o 2cm delší o 4cm trochu širší a ne tak měké.Je to o100% lepší nemám tak zalomené nohy hlavně ve dvou na dlouhé cesty super.

Tak po prvním roce mám najeto na Enfildu 2200km motorka mě stále moc baví šlape jako hodinky samozřejmě není dokonalá ale to je právě ono, na bmw gs jsem najel 2500km celkem kolem 30tis km za 5let tak nějak jsem se na ni trochu nudil samozřejmě velký dálky trochu terénu jsou na gs ok. Ale na Enfieldu nemusím najet toilk a tak ,,rychle" užívám si každý kilometr asi stárnu... ale vážně 22.ledna 2021 bylo +9 stupňů polojasno a já volno jdu do garáže že se projedu ale u bmw baterka vytřiskaná pořád ji tam ta elektronika vybíjí.Tak jsem po 3 měsících na cvrnknutí nastartovat Interceptor najel 100km a opět neskutečná zábava, nějak se na ní míň bojím možná proto že sedím níž klouzalo to foukalo nejel jsem úplně pomalu i abs párkarát cvrčelo.Já ji tu oznámkuju je to můj osobní ,,názor"
Motor 1
Světlo 2
Posaz 2
Posaz spolujezdce 3
Za jednoduchost 1*

Je řijen 2021 najeto celkem 8000km pro někoho dost pro jinýho málo?třeba ještě něco najedu...
Ale teď k motorce na co jsem,,,přišel,,,
Klady:RE si celkově celá sedla (prostě už je zajetá)
Řazení,motor,brzdy vše funguje líp než u nové na ten podvozek jak to napsat (topornější je to správný slovo)
Na ten jsem si zvykl přijmul jsem tu hru a někdy vyhraju já a někdy mě trochu nakopne a srovná mě RE záda? předělávat ho nebudu je to moc peněz a výsledek nejistý tečka.Jel jsem i pár delších ,, ridediru,, tak jsem zkoušel výšší plexi a potom ještě vyšší plexi ale turbulence na hlavu
byly hrozný tak jsem to zkoušel úplně bez pléga a nakonec to vyhrálo to původní originál RE (to větší) sundal jsem ten kovový spodní díl,, je to teď takový čistý. Ještě k tomu přeďelanému sedlu dal jsem na něm cca 760km za den proč jsem to výdržel ?! za 1)sedím ve předu,,naked,, za 2)sedim uprostřed ,,cesťák,, za 3)sedím v zadu ,,jak na čopru,, za 4) projiždím vesnicí stojím jak na cenduru...(proto zvíšená řdidla) ne nezblaznil jsem se, jinak to nejde kdo má podebnej stroj a jezdí trchu dál než kolem komína a není mu 25let tak ví...Další věc už mám úplně sjetou zadní pneu puvodní nebyly špatný ale chci zkusit jiné bohužel výběr není na rozměr RE velký až to přezuju a něco na nich najedu tak napíšu jak fungují...

Hikafima
Hikafima napsal 25.03.24 v 17:08 10b.

Tady je vidět, že RE Interceptor dělá radost svým majitelům, bez ohledu na barvu a původ …

asitakto
asitakto napsal 11.03.24 v 15:45 8b.

Kdo/kde ti dělal to sedlo a kolik to stálo? Dík. Milan

dundee5
dundee5 napsal 25.06.21 v 16:33 10b.

Moc pěkná!

bruttopyr
bruttopyr napsal 28.02.21 v 21:36 10b.

Ten se jim prostě POVEDL!

nexus
nexus napsal 13.02.21 v 11:07 10b.

Čím dál víc mám rád klasiku. Nové motorky už mi nic neříkají.