Suzuki DR-Z400S (2007)

Vlastník Vojta_M8
Vloženo 26.1.2021
Aktualizováno 15.11.2021

Kupoval jsem ji pred rokem, puvodni majitel mi par veci zatajil, ale cekal jsem, ze se ji budu muset povenovat, uz holt nesmrdi novotou, dobre pro nas oba

První dojmy - Je to klasika, ja ji proste chtel, puvodne byla modra a par veci bylo tesne pred koncem zivota, tak jsem si rekl o slevu a dal se do prace. Jezdeni na ni je skvely, neni sice nejlehci, ale taky neni nejtezsi... pri jizde drzi a je obratna, zvuk ma uchazejici... no spis jde vlastne o to, ze ma rada pole a louky i lesni cesty a vsechno, co na ni hodim

Motorku bych doporučil pro - Je to univerzal, trochu vyssi, vykonu akorat, dobry servisni intervaly, skvela komunita lidi po celym svete, kde pomuzou a poradi se vsim

Doplňky na motorce - Kryt motoru a pacek na takovy motorce asi nejsou doplnky. Koupil jsem tam novy trysky a jehlu do karburatoru od JD, to zmenilo chovani motorky k lepsimu jak blazen. Stejne potreboval repas. Vetsi nadrz Acerbis, ta se vyplatila :) a na ceste je jeste nakopavacka

Nejlip je ji tam, kde jsem ja, sedlo na naky dlouhy vylety neni, ale s tim se da pracovat, staci ovci houne z Ikey :)

Vojta_M8 napsal 06.10.21 v 17:36

Diky diky, JD jet kit je asi nejlepsi vec, co tam dat, kdyz clovek nechce menit karburator :) rychlejs reaguje, rychlejs jde do otacek, fakt supr. Prevody jsem nemenil. Nadrz mi prisla asi na treti pokus z Italie asi za 9 tis. Mozna by byla na prodej, nakonec ji nevyuzivam, kdyztak napiste sz.

mostar
mostar napsal 06.10.21 v 13:26 10b.

Moc pekna. Vazne ten JD kit tak pomohl? Je to tak znat? Prevody mate standardni? A prosim, kde jste sehnal tu nadrz, jestli muzu vedet. Budu ji asi potrebovat. Dekuji moc.

Vojta_M8 napsal 23.02.21 v 18:23

Caues, tak instalace i funkcnost cajk, na thumpertalku je podrobnej navod vcetne toho, na co si dat pozor. Nejhorsi bylo sundat apojku bez drzaku kose, nakonec jsem se nekde docetl, ze staci zaradit 5ku a zablokovat zadni kolo. Funguje. No a nakopnuti? Napodruhy vrnela, hezkej pocit. Poprvy jsme se asi seznamovali :)

Fic6
Fic6 napsal 22.02.21 v 09:33 10b.

Vojta_M8 dík za tip na set s nakopavačkou. Dlouho jsem ho chtěl pořídit, ale nikdy jsem na něho nenatrefil.
Dej potom prosím info jak to šlo přestavět a jestli to funguje.
Díky

Vojta_M8 napsal 27.01.21 v 19:14