Triumph Tiger 1050 Sport (2016)

Vlastník Osvi
Vloženo 23.1.2021
Aktualizováno 23.1.2021

Krásná velká motorka s mnoha doplňky a jasnou servisní historií. Letmo uložené zadní kolo dává motorce krásný vzhled.

Motorka koupena od Vitaro (České Budějovice 1) - Super jednání, bezproblémová domluva.

První dojmy - Motocykl zakoupen v prosinci, takže jediná jízda byla na evidenční prohlídku a zpět v délce cca 15km. Mile jsem byl překvapen z velmi dobré ovladatelnosti. Také dávkovatelnost plynu je příjemná, rovněž zátah motoru je krásně lineární ( nevyděsí ). Bohužel z takhle krátké jízdy nelze dělat nějaké závěry.

Doplňky na motorce - - vyšší plexi
- rozšíření zrcátek
- zvýšená řidítka
- Tanklock na nádrži
- boční kufry
- zadní kufr s LED brzdovým světlem

Zalíbil se mi design motorky, dále potom motor, který spojuje výhody 2 válců v nízkých otáčkách a 4 válců ve vyšších otáčkách. Také jsem vybíral motocykl, z kterého dosáhnu na zem oběma nohama. Tento konkrétní motocykl jsem koupil z důvodu velkého množství doplňků a jasného původu a servisu ( moto prodáno nové v ČR ). Jízdní vlastnosti zatím nemohu hodnotit, protože jsem na moto ujel pouze 15km, doplním později.

speroure
speroure napsal 27.01.21 v 19:10 10b.

Krasný Tigřík! Přeji mnoho spokojených km!

Goodji
Goodji napsal 25.01.21 v 20:43 10b.

nevo7
nevo7 napsal 24.01.21 v 10:53 9b.

Má to potenciál, i keď moto ako Tracer GT to cenovo aj váhovo predbehla /a na Tiger Sport sa zabudlo/. Je škoda, že ho nemodernizovali /do konkurencie pribudlo aj F900XR/ a už sa asi Tiger Sport nepredáva /všetko Triumph vsádza na 850-900vky s 19" predným kolesom/.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 24.01.21 v 00:13 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 23.01.21 v 13:23 10b.

Určitě dobrá volba a krásná mašina