Babetta 210 (1984)

Vlastník JohnyShorty
Vloženo 20.1.2021
Aktualizováno 20.1.2021

Herka na výletování a nejisté cesty do práce.

První dojmy - Po deseti letech vytažená z garáže u tchyně. Nalil jsem benzín, brusný olej M2T a světe div se. Na druhé prošlápnutí ožila. Jal jsem se tedy tento peklostroj projet. Na první dojem rozjezd fajn, dokonce řazení obou rychlostí bez problémů. Prý před těmi deseti lety proběhla generálka u Matesmoto, doložená "fakturou" - od té doby nevrčela. Problém se objevil s bržděním předního kola. Při brždění začala vidlice dost houpat a vibrovat. Problém je v utrženém svaru teleskopu v brejlích.

Motorku bych doporučil pro - Pro starou babku se síťovkou na cestu do konzumu pro dva rohlíky a 10dkg gothaje pro dědka ke snídani.

Doplňky na motorce - Jakési koženkové kufry a nosič.

Po první jízdě jsem ji zase strčil pod plachtu a tam na mě musela počkat další dva roky, než jsem si ji mohl odvést. Konečně ji mám v garáži.

Kromě svaru přední vidlice se objevil také klasický neduh dvěstědesítek. Začlo propouštět gufero do prostoru spojky. Doufám, že ji do jara stihnu dát dohromady. Rád bych se nechal vozit do práce (z kopce) a když pámbožko dovolí i z práce (do kurevského kopce).