Moto Guzzi Sport 1200 8V (2012)

Vlastník Lubos64
Vloženo 20.1.2021
Aktualizováno 20.1.2021

Prodal jsem, okolo roku 2018, svou původní sportku a už za pár dní jsem věděl, že to nebyl dobrý nápad. Pořídil jsem si tedy tuhle - s více ventily.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Guzzi CZ - První kozí (Sušice

První dojmy - Čekal jsem slabší spodek, ale předchozí majitel ji přemapoval a spodek je parádní. Čekal jsem opět slabší brzdy, jako na předchozí sportce, ale tady to brzdí parádně. Čekal jsem ultimativní posed, jako na předchozí sportce, ale oni v Mandellu změnili trojúhelník.

Motorku bych doporučil pro - Pokud už si člověk užil japonských sportovních čtyřválů, měl by zkusit tohle. je to naprosto jiné a velmi zábavné.

Doplňky na motorce - Laďák Agostini, přemapování, jiné filtry.

Je krásná. Proto jsem si ji koupil.
Hned při koupi jsem nechal nasadit Agostiniho potrubí a optimalizovat přemapování.
Výsledek je pro mne nesmírně zábavný.
Od začátku jsem si tuhle motorku koncipoval pro jednoho a k maximálnímu požitku s jízdy po silnici. Okruhy už mne moc neberou.
Takže jede mi v celém spektru jak z praku od 2.000 do cca 7.500 je to zážitek. Brzdy jsou vzorné, citlivé a jisté. Spojka jde krásně a řazení nezdržuje. Kvalty jsou dost blízko sebe. Je to prostě celé dělané na zážitek po kvalitní a zatáčkovité silnici.
Na cestování s tím neaspiruji, ale šlo by to lépe, než s první verzí sportky.
Spotřebu zde nesleduji.
Tohle je čistá srdcařina.

Kaabo
Kaabo napsal 05.02.21 v 11:06 10b.

Moc pěkný kousek...

sdr65
sdr65 napsal 29.01.21 v 18:55 10b.

Moc hezká motorka ...

Tygrik75
Tygrik75 napsal 25.01.21 v 10:21 10b.

Ahoj,

je nádherná

spike-cz
spike-cz napsal 22.01.21 v 11:22 10b.

marafzs600
marafzs600 napsal 22.01.21 v 10:30 10b.