Suzuki DL 250 V-Strom (2018)

Vlastník Franta55H
Vloženo 14.1.2021
Aktualizováno 14.1.2021

Zaujal mě design motocyklu, dobrá ovladatelnost a pružnost motoru.

Benelli TRK 251: Dal jsem přednost kvalitě Suzuki.
Royal Enfield Himalayan: Suzuki má větší servisní zastoupení než Royal.

První dojmy - Splnila to co jsem očekával. Do lesa na houby, na ryby a na výlet jako dělaná.

Motorku bych doporučil pro - začátečníky a vyježděné

Doplňky na motorce - kufr

Jednou v životě jsem chtěl mít úplně novou motorku a tak jsem si splnil svůj sen. Předchozí GSX-R600 byla na mě moc divoká a její jízdu a výkon už jsem si za ty roky užil dostatečně. Nejmenší z Vstromu mě překvapil na svůj objem opravdu pružným motorem, který vůbec nevibruje, vystačí si s malou spotřebou kolem třech litrů a minimální údržbou. Jezdím s ní většinou kolem té devadesátky,ale nemá problém se svižně rozjet ke své maximální rychlosti 136, kterou utne omezovač. Jelikož jsem rybář, tak ji využiji hlavně na ryby. K přehradě, kde jezdívám vede celkem horší polní cesta, se kterou tahle motorka nemá sebemenší problém, což si cením. Kryt pod motorem, který je masivní ze železa dobře ochrání motor. Jsem rád, že v základu byla vybavená hliníkovým nosičem, tak stačil koupit jen kufr. Ještě musím vymyslet něco na pruty. Zatím se spolehlivostí nebyl žádný problém, jsem maximálně spokojen a můžu motocykl doporučit všem, kteří hledají něco klidnějšího a pohodového. Hodně si chválím pohodlí na delších výletech.

Myschan
Myschan napsal 22.01.21 v 11:16 10b.

Moc pěkný kousek. Gratuluji

Mann
Mann napsal 20.01.21 v 21:50 10b.

Tady se zjevně potkala správná motorka se správným majitelem v tom nejlepším slova smyslu.

marin35
marin35 napsal 16.01.21 v 19:31 10b.

Juraj22
Juraj22 napsal 15.01.21 v 16:55 10b.

Krásný žlutý šídlo, tak hlavně ať to jezdí

Beny73
Beny73 napsal 15.01.21 v 07:07 10b.

Moc povedený design i barevná kombinace Pokud člověk není divočák, proč ne. Hezká strojovnička, ať šlape, jak má