Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2019)

Vlastník George_78
Vloženo 12.1.2021
Aktualizováno 12.1.2021

Maximální spokojenost! Za mě ideální motorka, která splňuje vše, co od cestovního stroje očekávám.

Motorka koupena od Honda Břeclav

Triumph Tiger 1200 XC: Absence automatické převodovky, hodí se spíše na silnice.
BMW R 1200 GS: Vyšší cena, absence automatické převodovky.

První dojmy - Perfektní motorka pro každého, kdo chce pohodlně cestovat a k silnicím si sem tam střihnout i lesní cestu a šotolinku. Po cca 20 000 km si nemám na co stěžovat. Vše funguje jak má.

Automatická převodovka je super do města (kdo pořád popojížděl mezi semafory, ví, o čem mluvím), na dlouhé cesty i do lehčího terénu (nemusím spojkovat, stačí mi citlivě přidávat plyn a můžu se soustředit na jízdu a cestu).

Pravidelně měním olej (po cca 6-8 000 km). Servisní interval je podle výrobce sice 12 000 km, ale to bych tomu motoru nerad udělal, měnit tak pozdě. Jinak servis není potřeba žádný.

Dokoupil jsem padáky Outback Motortek, ale do terénu moc nejezdím - motorka je docela těžká a asi by mi bylo líto s ní někde třískat po lese. S chutí si ale zajedu nějakou lesní a polní cestu.

Na dlouhé cesty mám boční kufry SW Motech. Pohodlně se tam vejde spousta nářadí a všechno oblečení, jídlo a pití. Do vaku na zadní sedadlo dávám stan, spacák a karimatku. Už jsem tak projel skoro celé rakouské Alpy a bez jediného problému.

Paulano
Paulano napsal 13.01.21 v 07:41 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 13.01.21 v 00:57 10b.

dragsterrr
dragsterrr napsal 12.01.21 v 22:11 10b.

69šakal
69šakal napsal 12.01.21 v 21:09 10b.

Jak jinak,,...máme tyhle holky v garáži rovnou dvě Ať ti dělá jenom radost. Jako nám.