Ducati Monster 1100 (2009)

Vlastník Spear
Vloženo 12.1.2021
Aktualizováno 12.1.2021

Po zkusenostech s 4valcem jsem chtel neco zazivnejsiho. Nerikam, ze Japonsky 4val je neco spatneho, sam jsem s nim nemel za 15tis km zadny problem a to to byla 15let stara motorka, ale neco tomu chybelo. Zacalo me to zacalo tahnout vic do Italie :) Na net

Aprilia SL 750 Shiver: Designově parádní bajk, pohodlný i na cestování, dostatek výkonu. Jednu neděli jsem už b ral vojzek a jel pro jeden kousek na Šumavu, ale ještě ten den jsem si zkusil projet Monstera a s vozejkem se nikam nejelo :) Ducati mě chytla za srdce více.
Ducati Monster 796: Super bajk, dostatek výkonu, letmáč, sucháč, nicméně nebyl dostupný kousek, u kterého bych cítil, že to je to pravé :) Resp. jeden jsem si vyhlídl, ale majigtel nakonec z prodeje vycouval (chápu :) Kdyby ale byl k mání Monstřík 796, šel bych do něj.
Triumph Speed Triple: Zadny kousek, ktery by me vylozene zaujal, se na netu neobjevil.

První dojmy - Takový ten pocit, jak přijdeš k moto a cítíš že je to ona a musíš se držet, aby ses nezačal hned smát :) žádné designové vady, nic neteče, nic není odřené, brutální zvuk, suchá spojka...prostě Ducati jak má být :) Moje Bella :)

Doplňky na motorce - Antihopingová spojka, otevřený víko spojky, laděné výfuky Termignoni vč. ECU, svodů a filtru.

Kupována v 01/2021

Najeto 23700 (před Desmo servisem), původ ČR, nechtěla moc startovat a tak jsem si ji vzal hned po příjezdu do garáže do parády. Proběhla výměna baterie (1500Kč), kompletní výměna brzdové a spojkové kapaliny (160Kč), nový olej a olejový filtr (800kč), kompletní vyčištění brzdových třmenů, výměna svíček (340Kč) a pořádná očista - umytí a dekontaminace celé moto, clay, vyleštění, vosk, keramika na kola :) Leštěnka jak má být a startuje už na první dobrou :) Výše zmíněné jsem dělal sám. Ještě pujde na Desmo a výměnu oleje v tlumičích do Officina Riantini, ať s prvními teplými dny je připravena vyjet. Více info přidám později...už aby bylo teplo, svrbí mě už ruce :D

aivos
aivos napsal 14.01.21 v 10:20 10b.

fsmoula
fsmoula napsal 12.01.21 v 19:16 10b.

Krásnej Monster samo za 10b. Já Mněl 1100s

Hříbek
Hříbek napsal 12.01.21 v 14:27 10b.

Sakryš, taky jsem po ní pokukoval, tak už nemusím, je tvoje ať ti dělá radost

vena-x
vena-x napsal 12.01.21 v 14:18 10b.

Pěkná! Měl jsem 796, taky červenou, a vypadá skoro úplně stejně! Přeju hodně zábavy!

Paulano
Paulano napsal 12.01.21 v 12:05 10b.

Parádní kráska