Cagiva Navigator 1000 (2001)

Vlastník lampanas
Vloženo 12.1.2021
Aktualizováno 12.1.2021

Divočák ! Který je dokonale ovladatelný a bez chyb nedovolím si pochybovat o tomhle stroji protože v základu je dokonalý a s trochou úprava na které se chystám i já bude nejlepší !

První dojmy - Na 245kg krásně ovladatelná podvozek nemá chybu umístění motoru a dokonalé provedení nádrže dává stroji dokonalé těžiště tam kde je potřeba chlazený kapalinou poradí si i z 45°na silnici a nic to nezastaví

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo se nebojí si koupit skoro veterána na kterého je minimum dílů které jsou bohužel všechny z plastu pro divočáka jako jsem já ! Kompozitní materiály jsou dostupnější tak se nebojte ze by nebyli díly popřípadě v cizině jih bude ještě dostatek motorove to je nesmrtelný stroj z velkou rezervou

Doplňky na motorce - Laděné výfuky maska z cagiva Canyon 500 spodní kryt motoru dělám z carbonu ...

Brzdy a podvozek je na každém jezdci jak se to mu věnuje ja nemohu nic vytknout je to dokonaly stroj ve všech ohledech ovladatelnost síla motor ze Suzuki Tl1000(120koni) do navigátora sázeny na 100 koní aby se to dalo řídit v provozu ?ale zároveň to není žádná nuda

BrdoSK
BrdoSK napsal 11.07.21 v 08:36 9b.

Mam ho tiez a som spokojni. Len svetla su slabina. Vela stastnych kilometrov prajem.

Čadil
Čadil napsal 12.01.21 v 11:43 10b.