BMW R 1250 GS Adventure (2020)

Vlastník Šamot123
Vloženo 9.1.2021
Aktualizováno 9.1.2021

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum BARTH (Pardubice)

První dojmy - Vedel jsem do ceho jdu. Mam najeto od prodejce domu 150km vi co jsem chtel a mam podle mne jednu z nejuniversalnejsich motorek. Mel jsem Ducati Multistradu 1260 S chtel jsem ale , kardan, hlinikovy kufry, drateny kola a pohodli na cestach. Na Multistradu nedam dopustit, sedla mne , ale byl cas na zmenu

Vedel jsem do ceho jdu. Mam najeto od prodejce domu 150km vi co jsem chtel a mam podle mne jednu z nejuniversalnejsich motorek. Mel jsem Ducati Multistradu 1260 S chtel jsem ale , kardan, hlinikovy kufry, drateny kola a pohodli na cestach. Na Multistradu nedam dopustit, sedla mne , ale byl cas na zmenu.Vetsi zkusenosti diky malo km nejsou, co mne vadi je spatny pristupk baterce

Šamot123 napsal 25.04.21 v 18:28

Ahoj , zasuvky na 12 a usb uz mam na svem miste je to super. Chtel jsem se zeptat , zvazuji jiny vetsi predni stit nemas zkusenost nebo neuvazovalmksi taky o vetsim ? Dik moc za info.
S motorkou isem spokojenej, ted jsem byl i pres noc se stanem, to jaro ma zpozdeni :)

Šamot123 napsal 26.01.21 v 15:26

Oukej doobjednam kablik a namontuji dik za radu Tom

scenic74
scenic74 napsal 26.01.21 v 15:24

Presne tak. Hore vedla displeja mam ten origo 2x USB a pod sedlom tu ich origo DIN 12V zásuvku. Proste original 12V zasuvku vyberies, das tam 2x USB a vdaka kablika a a drziaku das original 12V zasuvku pod sedlo.

Šamot123 napsal 26.01.21 v 14:38

Rozumim tedy spravne ze jsi so prohodil ? Tam.kde jsi mel 12 v tam jsis dal tu orig 2x usb tu co mam koupenou i ja a tu 12 v jsis dal na ten drzak pod sedlo ? Cili bych si dokoupil jen ten drzak s kablikem ? Takto bych to vyuzil lip proste pod sedlem si to nechat jen na nabijecku a komresor a u pristrojovky si proste dobijet tel helmu a pod

scenic74
scenic74 napsal 26.01.21 v 07:21

Presne tu je presunutá a zlá správa je, redukcia na klasickú 12V zásuvku sa do nej nezmesti kvôli miestu. (možno existuje nejaká redukcia ktorá je v 90st uhle, to by tam potom asi aj šlo).
Inak je to vyslovene na nabíjanie motorky. Všetko ostatné rieším cez tú USB koncovku ktorú som namontoval vedla displeja namiesto origo koncovky popr do zadnej zásuvky strčím redukciu na 2 x USB a ladvinka môže nabíjať vzadu čo len chce .