Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník masomlejn
Vloženo 7.1.2021
Aktualizováno 7.1.2021

Moje první motorka, zatím najezděno max 200km. V takto požehnaném věku (>40) to je asi ideální stroj na odpanění. Doufám, že bezbolestné... Po vylítanejch dvouválcích v autoškole (SV 650) to je balzám na duši i jiné orgány.

Motorka koupena od jedno provařeného místňáka:-) - Vse co se domluvilo (per huba) tak platilo. Motorka ve velmi dobrem stavu, pecoval o ni.

Honda CB 750: Suzina ma 6 kvaltu
Suzuki GSF 650 Bandit: Inazuma je \"klasictesi\" a to se mi libi

První dojmy - Hodná, odpouštějící, krásná, ale i divoká (nad 6000rpm), přísná (hlavně když zapomenete otevřít palivovej ventil a ona vám přísně chcípne uprostřed křižovatky) a trošku ošklivá (když vám začne reznout...)

Motorku bych doporučil pro - Pro mě

Motorku jsem vybíral podle následujících parametrů
1) Klasický naháč
2) Spolehlivost
3) Možnost každodenního dojíždění i delších vejletů
4) Pořizovací cena a cena náhradních dílů

Výše uvedené nakonec nejlépe splnila Ina.

Zatím mám málo najeto než abych tu trousil moudra a recenze.

SekošGSF
SekošGSF napsal 10.01.21 v 09:48 10b.

Krásná motorka, taky jsem měl v hledáčku, nakonec přišla krásná B12, tak jsem se nedočkal.
Ať to jezdí

Pitbullterier
Pitbullterier napsal 08.01.21 v 18:22 9b.

Nedoceněný stroj.At slouží.

Čadil
Čadil napsal 08.01.21 v 13:32 10b.

super kousek

pali3x
pali3x napsal 08.01.21 v 09:32 10b.

Veľmi pekný naháč.
Aký požehnaný vek? Je to najlepší vek . Človek si musí spraviť radosť - povedal by som, že motorka je lepšia zábava ako napr milenka . Stojí menej peňazí a nespôsobí toľko problémov. Hlavne jazdiť s rozumom.
Ináč čo sa týka veku...
Poznám dosť mužov po 40-ke / 50-ke, ktorí by radi skúsili motorky. Nemajú ale často VP skupiny A a nakoniec len minimum z inch má naozaj "gule" splniť si sen (a spraviť pre to všetko potrebné). Aj za to dávam
Na záver - keď pribudne nová motorka, tak kým si prečítam popis, pozriem na vek majiteľa. Síce nie všetci majú zrejme reálny vek, ale skupina okolo 40 / 50 rokov je veľmi rozšírená .

rade35
rade35 napsal 08.01.21 v 05:32 10b.

Pěkná klasika