Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník KonikNT
Vloženo 7.1.2021
Aktualizováno 11.2.2023

Super mašina na cestování i ve dvou. I když je to jen 700 cm? , vypadá mohutně a je pěkně ovladatelná.

První dojmy - První dojmy dobré po pár desítkách kilometrů super. Lehce ovladatelná ,perfektní pro začátečníky.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci a pro ty co rádi cestují a jsou zastánci ne agresivní jízdy.

Výborný cesťák za rozumnou cenu. Pohodlná motorka, s dostatečným úlozným prostorem, škoda, že kufry jsou integrované, tudíž komplikovanější výměna zadní pneu a při pádu nevydrží a musí se čekat na nové. Spotřeba cca 6.5 - 7 litru na nádrž cca 400 km. Pocit z jízdy perfektní i pro spolujezdce a pro ještě lepší pohodlí jsem si nechal zvýšit sedlo a zároveň kompletně přešit a upravit design.
Chybí 6.rychlost a tempomat , takže na dálnici jezdím max 140 km h a co nejméně, raději se jim vyhýbám.
Mám ji sice 1. Rok , ale najel jsem loni cca 9 000 km a jsem velice spokojen.

Myschan
Myschan napsal 14.01.21 v 11:40 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 08.01.21 v 10:07 10b.

Hezký stroj , tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

pali3x
pali3x napsal 08.01.21 v 09:36 10b.

Tiež prajem veľa bezpečných kilometrov .
Diaľniciam sa vyhýbam aj ja. Radšej jazdím zapadnutými cestičkami, kde človek ledva stretne auto. Je to zaujímavejšie ako ísť rýchlo po diaľnici - na to je lepšie auto. Na druhej strane cesty 3. triedy v nejakom zapadákove a objavovanie skrytých pekných miest je oveľa zábavnejšie na motorke

Petr163
Petr163 napsal 07.01.21 v 22:19 10b.

Je moc dobře že máš radost s jízdy na tve mašině a dobře se na ni cítíš a to je moc fajn. Ja tento pocit mam taky takže vím o čem píšeš. Přeju ti hodně pohodových km