Honda CB 600S Hornet (2002)

Vlastník Adqa
Vloženo 3.1.2021
Aktualizováno 3.1.2021

Parádně ovladatelná motorka, bez zbytečné elektroniky. Pořízená na cestování do Apl a občasné vyjížďky okolo komína.

Yamaha FZ6 Fazer: důvod neuveden
Yamaha FZ1 Fazer: důvod neuveden

První dojmy - Věděl jsem do čeho jdu, protože dřív jsem jezdil na té samé (měla ji přítelkyně). A tak jsem koupil tu samou hravou mašinu.

Honda CB600F Hornet byla představena pro Evropu v roce 1998. Byla založena na motorce CB250F, která měla motor omezený na 250cm? v Japonsku kvůli místním zákonům (tato motorka se prodávala jenom v Japonsku v letech 1996–2015, kdy byla nahrazena motorkou CB300F). Motocykl má šestistupňovou převodovku. Zavěšení se skládá z kyvné vidlice s centrálním odpružením vzadu a běžné teleskopické vidlice vpředu, která byla v roce 2005 nahrazena upside-down vidlicí. Brzdy vpředu jsou duální kotoučové s Nissin písty a vzadu jedna kotoučová. Motocykl je vpředu osazen 16palcovým kolem a vzadu 17palcovým kolem s nastavením stejným jako na Fireblade.

VB79
VB79 napsal 04.01.21 v 12:55 10b.

Dobrá motorka, měl jsem CB 600F a byl jsem spokojenej, akorát se na ní nedalo příliš daleko cestovat jinak jsem byl spokojenej, tak ať dělá jen radost a kolama dolů.