Kawasaki Versys 1000 (2016)

Vlastník riddick23
Vloženo 29.12.2020
Aktualizováno 12.12.2021

Všestranná motorka jak na courání kolem komína, na dovču i na polet, když si chce člověk vyčistit hlavu.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany)

Suzuki DL 1050 V-Strom XT: Ve stejné cennoví relaci menší výbava, vzhled.

První dojmy - S Kačenkou jsme si sedli hned od prvních kilometrů. Už posez dával tušit, že po zmrzlině a naháči to bude přesně to, co jsem s přibývajícím věkem, potřeboval. Vzpřímenej posez krytej turistickým plexy, řidítka přesně do ruky,komfortní sedlo, ostrý brzdy a výkon akorát. Zkrátka přesně to, co jsem od motorky očekával a nelituju financí, které jsem investoval. Po všech těch dvacetiletejch ,,babičkách" konečně motorka po které jsem toužil.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil jak začátečníkům tak vyježděným borcům, který mají motorku na všetrané použití.

Doplňky na motorce - Většinu doplňků jsem již koupil společně s motorkou, takže se budu tak trochu chlubit cizím peřím, nicméně máme vyhřívané rukojeti, ukazatel zařazené rychlosti, padací protektory, turistické plexy, komfortní sedlo, zásuvku 12V, kryty rukojetí.
Já už jsem doplnil jen CNC páčky, držák na telefon, ,,rychlé pruhy" a rozšíření bočního stojánku. Ještě mám rozdělaný ozdobný kryt chladiče, ale o tom až bude hotov. Fotku určitě doplním.

Měl jsem zkraje v hledáčku ještě Suzuki V-Strom 1000XT, ale nakonec design a lepší výpava u Kawasaki zvítězila.
Motor je tichej a rozložení kvaltů se fakt povedlo. Při kochačče jedu na šestku kilíčko a motor si jen přede. Když mi bouchnou saze, změní se zvuk a začnou se dít věci, kvůli kterým mi běhá mrýz po zádech I vtěchto rychlostech je motorka bez vybrací, vlnění lehce ovladatelná s ostrýma brzdama a bez zbytečných zásahů ABS.
Jinak jsem zatím nenašel nic, co by mě vyloženě vadilo nebo otravovalo. Letos jsem najezdil přes 12 000km a jsem nadmíru spokojenej a šťastnej, že jsem do týhle motorky šel. Jediné, co mě možná malinko mrzí, že by mohl být malinko měkčí podvozek, ale vzhledem k sportovnímu nádechu motorky to tak asi musí být, Při jízdě na normální silnici je to příjemné, ale když najedu na rozbitou okrsku, tak to není úplně 100% komfort, takže do terénu si to vůbec nedokážu představit.

Paulano
Paulano napsal 05.01.21 v 07:52 10b.

Guga
Guga napsal 30.12.20 v 13:38 10b.

Pěkná motorečka

31081
31081 napsal 30.12.20 v 08:41 10b.

Versyse jsem také měl.Je to skvělá mašina až na pár drobností.Ale podvozek,hlavně předek-ten stojí za starou bačkoru a to byl hlavní důvod proč jsem ji prodal.

Primoška
Primoška napsal 29.12.20 v 15:41 10b.

máš recht k doby se tahal s těmi kily v terénu a na silnici pecka co udělá radost každému