Honda CB 450 (1989)

Vlastník Kandelábr
Vloženo 23.12.2020
Aktualizováno 14.6.2021

Krásná, teď již klasická motorka.

Motorka koupena od FIRMA:YoungTimerMoto (Bílé Předměstí (Pa

První dojmy - Úžasný zvuk z dvojice výfuků. Mám přihlášeno, od 14.6.2021 je na značkách! Nakonec byla při přihlašování na úřadě malá komplikace, v podobě chybějícího zatížení náprav v německém TP. Řešil jsem přes Hondu, poslali mi potvrzení za drobný poplatek.

Motorku bych doporučil pro - Všichni co mají rádi retro stroje.

Doplňky na motorce - Úplně holá bez doplňků. Až na pár kosmetických vad v původním stavu. Zkrátka používaná motorka s třicetiletou patinou. Opravil jsem ohnutá řidítka, očistil a nastříkal je spolu se závažíčky. Zkusil jsem nové, ale ty originální ji prostě sluší. Nechal potáhnout sedlo a sehnal chybějící samolepku na pravý kastlík. Dostala novou baterku,svíčky, fajfky a olej s filtrem. Mám nachystanou řetězovku, ale udělám to zároveň se sadou gum, ať to nesundavám dvakrát. Protože jsem nesehnal originální ucpávky do rámu, koupil jsem za desetikorunu ucpávky trubky a sedi to?

Motorku mám, protože mi stroje z osmdesátých let prostě sedí. Přišla domů úplně náhodou, když si můj starší syn vybíral motorku pro sebe, tahle stála vedle a byla za fajn peníze. Nešlo ji tam nechat. Bude z ní stroj pro občasné nedělní projížďky kolem komína. Svezení je fajn, hezky si brumlá. Jezdí, brzdí, svíta a troubí. Co víc si přát?

bruttopyr
bruttopyr napsal 31.12.20 v 22:38 10b.

Pěkná klasika! Když musíš, tak musíš!

Kandelábr
Kandelábr napsal 26.12.20 v 16:36

Děkuji

Maranel70
Maranel70 napsal 24.12.20 v 10:08 10b.

Krásna , tiež mám rád motorky z 80 rokov, už aby v garáži nejaká bola.

p.epanica
p.epanica napsal 24.12.20 v 07:49 10b.

Velice nevídaný motocykl ...

smitth
smitth napsal 24.12.20 v 00:57 10b.

Pěkná.