Ducati 1199 Panigale (2013)

Vlastník Quadriceraptor
Vloženo 14.12.2020
Aktualizováno 13.1.2021

Splněný další dětský sen, a to mít v garáži další italskou krásku jménem Ducati Panigale 1199 S ABS

První dojmy - První dojmy byly takové když jsem ji viděl, jako skoro u každé Italské motorky " WOW " prostě ti Italové mají smysl pro design, což se ale nedá říct o praktičnosti :-D to je pak už uplný úlet a to jak u Brutale, tak u panigale :-D Dojmy z jízdy zatím žádné, jelikož je venku 0-1 C, takže nechci nic riskovat. Když jsem ji ale s tím komplet systémem titanových termixu nastartoval byla to Óda pro uši. Ten dvouválec má prostě koule!

Doplňky na motorce - Kompletní systém titanových Termignoni, Racing EVO mapa, carbon kryt výfuku, opěrek nohou, víka spojky, přepákování ducabike

Proč jsem si vybral Panigale? Ducati byl vždy můj dětský sen, ale jejich pověst mě dlouho odrazovala a to i kolik stojí pak došla ale panigale a motorově konečně bez těch pověstných problémů a taky jsem už o něco zestárnul a už i vydělal a mohl si ji konečně dovolit

Bral jsem ji od známého, má celou historii v Ducati, takže by neměl snad být problém. Teď ji bude čekat pár uprav dle mého vkusu, původně byla červená a je stříknutá na matnou černou, kterou jsem mu nechal stříkat já u kamoše lakýrníka, takže jsem věděl že motorka neležela a byla v pohodě. Udělal tedy část práce za mě, takže je v plánu že bude v matné černé, ještě dostříknu určité části do matné černé a něco do červené, pak original nálepky ducati panigale atd.. pak polepy s verze R na přední kapotu a sedlo. Nahodit na ní průhledný kryt spojky Ducabike.

Teď přes zimu na ní udělám všechen běžný servis a nejspíš to bude zase tady v deníku motorky, jako mám i brutálky. Pokud ji už nehodím rovnou na desmo servis, který by měl být za 3tis km. Jelikož najezdím za sezónu max 3tis km tak to možná odložím až na podzim.

Všechny originální díly jsem k ní dostal, takže něco tam vrátím a něco nechám jak je.

NiLu
NiLu napsal 21.12.20 v 20:13 10b.

Nádherná Panigale, ta matná černá je TOP!

Petta
Petta napsal 15.12.20 v 09:57 10b.

Dobre ty!

Paulano
Paulano napsal 15.12.20 v 07:41 10b.

Nádherné Italka

CBRdrahos
CBRdrahos napsal 14.12.20 v 20:31 10b.

Gratuluji k dokonalému stroji