BMW S 1000 XR (2020)

Vlastník .Válec.
Vloženo 13.12.2020
Aktualizováno 24.1.2024

S 1000 XR nezná kompromisy a je spojením sportovního charakteru a výdrže na dlouhé tratě.

Motorka koupena od FIRMA:RENOCAR (Brno-Slatina)

První dojmy - Nový s 1000 XR představuje motocykl, který také nezná kompromisy. Jeho sportovní agresivita pochází z RR. Díky vynikající ergonomii a vzpřímené, pohodlné poloze při sezení se může utkat s každou zatáčkou.

Motorku bych doporučil pro - Model S 1000 XR nabízí ryzí sportovní charakter na dlouhé tratě.

Doplňky na motorce - Bez doplňků.

Závodní tradice, esence síly plná sportovního ducha, agility a dynamiky. Přední maska a osvětlení se vyznačují ostrými hranami. společně s výraznými žlábky podtrhují celkovou linii - agresivní a důslednou až do konce. Opticky krátká zadní část ne náhodou připomíná supersportovní motocykl. Model XR je nekompromisně zkonstruován pro dlouhé tratě a sportovní výkon.

Swoop
Swoop napsal 02.08.21 v 18:09 8b.

Můžu se zeptat jakou má zhruba spotřebu? U staršího modelu si prý vezme 7.5l

Diky

ferygood
ferygood napsal 07.06.21 v 08:42 8b.

takto jsem si ji vytunil wrapovkou a ještě časem přidám nějakou tu červenou barvičku

bruttopyr
bruttopyr napsal 21.12.20 v 00:49 10b.

Letos jsem se na XR svezl a totálně ji propadl - je skvělá. Navíc v téhle barevné kombinaci!
Kvůli vyšší ceně jsem nakonec zvolil XSR, ale na XR budu vzpomínat ještě dlouho...
Přeji co nejvíce skvělých zážitků s XR!

Pavel-76
Pavel-76 napsal 18.12.20 v 14:27 10b.

Parádní raketa

Brukev
Brukev napsal 14.12.20 v 20:01 10b.

V téhle barevné kombinaci to nemá chybu