Honda CBF 250 (2005)

Vlastník Martas38
Vloženo 9.12.2020
Aktualizováno 6.5.2022

Přesedlal jsem z velké motorky (CBR 1000F 100kw) na tuhle malou a budete se divit ale nelituji. Změna z důvodu věku.

První dojmy - Motorka příjemně překvapí obratností a hodně příjemným cestováním do rychlosti kolem 100km/h a taky spotřeba je supr. Kopce zvládá v pohodě na šestku na dálnici jezdím minimálně je to takový kochací stroj.

Motorku bych doporučil pro - Pro kliďasy do města i na dlouhé trasy. Projížďka kolem 400 – 500km motorce ani majiteli nedělá žádný problém což je moc příjemné.

Doplňky na motorce - kufr , větrný štítek , zásuvka na telefon, držák telefonu, pípák na blinkry, indikátor zařazené rychlosti Gipro GPX moc príma věcička , havarijní blinkry a co mi trochu vadilo je že každý start probíhá se zapnutými světly a tak jsem namontoval zpožďovač zapnutí světel cirka po 20ti vteřinách od nastartování mělo by to šetřit baterku. Jediné co se mi nepodařilo sehnat je hlavní stojan moc bych ho chtěl ale nikde není.

Co napsat o malé motorce no nevím natankoval jsem plnou (16l) a ujel jsem 480km (rovinky i v horách) a ukazatel ještě nebyl na rezervě což je príma a navíc jsem po výletě byl zcela fit nic mne nebolelo jen víc fouká na kolena oproti velké motorce ale to vyřeší lepší oblečení. Co se týká spolehlivosti tak zatím žádný problém nebyl.

pajapaja
pajapaja napsal 09.10.23 v 19:51 8b.

Myschan
Myschan napsal 06.05.22 v 07:56 10b.

Na pohodové výletování 250 naprosto stačí. A motorka je to pěkná

jawatar
jawatar napsal 16.12.20 v 19:42 10b.

Sympatická slečinka

koky78
koky78 napsal 14.12.20 v 22:07 9b.

Na takové dvaapůle jsem se jednou svezl a zjistil, že takový objem pro jednoho je naprosto ideální. A tohle je moc pěkný kousek.
Přeju, ať ti jezdí.

bruttopyr
bruttopyr napsal 13.12.20 v 16:05 10b.

Na pohodové výlety obsah 250 stačí a navíc CB vypadá nadčasově!