KTM 1290 Super Adventure (2019)

Vlastník WiTo
Vloženo 5.12.2020
Aktualizováno 5.12.2020

Dlouho jsem se rozhodoval zda vyměnit 1190 ADV za 1290 ADV S. Už vím, že to byla chyba. Tou chybou bylo to dlouhé rozhodování :o))).

První dojmy - I když se to nezdá, ale proti 1190 ADV je to neskutečný rozdíl. Zajíždění asi nikoho moc nebaví, ale po servise v 1000km nastává skutečná zábava. Naprosto geniální motorka na všechny druhy povrchů a styly jízdy.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji všem co mají v pořádku propojení mozku a pravého zápěstí :o)))

Doplňky na motorce - Kufry Touratech, kryt motoru Touratech, kryt světla, vyhřívané hefty, vyhřívané sedlo DDT Custom, dongle, spojková pumpa Clake, laďák G.P.R., kryt chladiče, padáky, rychlořazení, přídavná světla, KN vzducháč a plno dalších užitečných blbinek :o)

Po 4 letech na 1190 ADV padla 1290 ADV S okamžitě do ruky. Rozdíl je neskutečný. Skvěle odladěný průběh motoru, rychlořazení je neskutečné. Jízdní vlastnosti perfektní a ovladatelnost skvělá. Jediné co lze vytknout je uhlíkový filtr pod sedlem spolujezdce, který zabírá místo pro uložení důležitějších věcí, jako je nářadí, lékárnička. Zatím jsem to vyřešil boxem do držáku bočních kufrů, ale stejně ten filtr brzy vyškubu :o)))

WiTo
WiTo napsal 13.01.21 v 15:44

Tak doufám, že se bude líbit

RaYama
RaYama napsal 12.01.21 v 22:30

Moc hezká motorka. Měl bych jí mít příští týden, tak už se těším až sleze sníh

WiTo
WiTo napsal 05.12.20 v 18:46

Sedlo je DDT CUSTOM. PRESIVAJI TO Z ORIGINALU

abbany
abbany napsal 05.12.20 v 18:30 10b.

Co to máš za sedlo ?

abbany
abbany napsal 05.12.20 v 18:29

Zdááár parťáku, S-ko je andílek, ale i riadna beštia, tiež se vytešujem. , Kto neskúsil, ten nepochopí... ale to nám je jedno, my už vieme