Yamaha YZF-R6 (2003)

Vlastník harwey10
Vloženo 2.12.2020
Aktualizováno 2.12.2020

Krk rizeni vymena lozisek

Vloženo: 12.01.2021, Uskutečněno: 12.01.2021, Stav tachometru: 36600 km, Zhlédnuto: 199x

Kdyz uz jsem mel sundane tlumice, tak jsem pri te prilezitosti vyndal krk rizeni. Na motorce jsem jel pouze jednou pri koupi, ale prislo mi, ze motorka nejde moc do zatacek. Bohuzel jsem ted zjistil, ze krk byl hodne pretazeny a riditka sla hodne ztuha. Po sundani matice riditek, zde byly dve ozubene matice, ktere byly nejspis povolovane sroubovakem, takze je musim vymenit-originalni stoji jedna 800 Kc, takze jsem koupil z bouracky v peknem stavu za 200 Kc/kus. Co se tyce lozisek, tak neoriginal stoji do 1000 Kc komplet - original je za nesmysl-klasika..Dalsi vec byly misky v ramu, ktere neni uplne jednoduche vyndat. Kdybych mel svarecku, tak bych na ne neco navaril a vytloukl to, to nemam bohuzel. Nakonec jsem si v praci pujcil reverzni kladivo a i s nim to neslo uplne zlehka, takze zaplat panbuh za nej
Jo na matice riditek je potreba “36tka” klic, ja mel nejvic “34”, takze jsem si musel vypujcit od kamarada

• Priprava na vymenu svicek

Dneska jsem mrknul na svicky, kdyz uz je motorka odstrojena. Vyvesil jsem chladic a sundal airbox - svicky nejsou nic moc, tak je vymenim, koukal jsem stoji do 300 Kc jedna, takze se to vyplati udelat.

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.01.2021
    Uskutečněno: 03.01.2021
  • Montaz originalnich nosicu brasen Yamaha

Podarilo se mi koupit originalni nosice brasen na YZF R6 03-05 z Yshop.cz za 990 Kc (drive za ne chteli neco okolo 5 tis. Kc). Dnes jsem je zkusebne namontoval a pasuji perfektne - pokud je chce clovek sundat, staci po

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 02.01.2021
    Uskutečněno: 02.01.2021
  • Repase prednich tlumicu

Tlumiče nevypadaly nic moc "rosili", takže jsem to dneska rozhodil a bude třeba vyměnit gufero + prachovka + stírací kroužky. Po rozdělání jsem zjistil, že jednom kompenentu jsou vrypy, tak přemýšlím, jestli to také nevy

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.12.2020