renocar_unor

Yamaha XT 660 X (2005)

Vlastník kzezula
Vloženo 28.11.2020
Aktualizováno 18.2.2024

Vzhledem k tomu že jezdím hlavně silnici a nejezdím dálky tak jsem sáhl po tomhle XTéčku.

Honda FMX 650: Zatím jsem měl vždycky Yamahu a líbí se mi víc zpracování

První dojmy - Teprve jsem ji dovezl a ujel jsem maximálně 4 kilometry. Dojmy jsou zatím dobré.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je hodná a proto bych ji doporučil všem kteří přesedlávají ze 125ccm. Výkon je dostačující, na motarda méně náročná údržba oproti jiným modelům.

Doplňky na motorce - Blástry
Kryt pod motor Touratech
Držák kufru
Gipro
Řidítka s hrazdou

XT byla jasná volba. Je to moje třetí XT a zatím jsem byl vždycky spokojený. Vzhledem k tomu že moje XT600E jsem využíval pouze na silnici, tak jsem se rozmýšlel, jestli pořídit motardové kola nebo koupit rovnou XT660x. Nakonec to dopadlo takhle. O motorku bylo od předešlých majitelů dobře staráno a podle toho odpovídá také stav motorky. Teď ji zazimuju a budu se s ní seznamovat až následující sezonu.

Motorku mám čtvrtým rokem a celkový nájezd jsou nějaké 4000km. Bohužel není tolik času co bývalo abych se pořádně svezl. Letos bych chtěl odjezdit poslední sezónu s XT a přesedlat na něco silnějšího. 35kw pro tuhle motorku je dostačujících ale je potřeba se posunout dál a vyzkoušet zase něco jiného.

pkkaca
pkkaca napsal 30.11.20 v 00:49 10b.

Velká porce krásy a zábavy

Milan1963
Milan1963 napsal 28.11.20 v 22:42 10b.

PSanec
PSanec napsal 28.11.20 v 20:14 10b.

Pěkná a skvělá motorka japonské kvality,co více si přát... Jen super km a pěkné počasí.