Yamaha YZF-R6 (2002)

Vlastník fireblader_puvodni
Vloženo 26.11.2020
Aktualizováno 27.11.2020

Zamiloval jsem se, v roce 1999. Láska se naplnila o 20 let později. A splnila mé očekávání, hračka vhodná jako doplněk k litru. Říkám jí Babička.

První dojmy - Tahle R6 je stejně krásná jako byla v roce 1999. Pro mě je překvapivě obratná v městském provozu, lehká a snadno ovladatelná. A přitom se v ní supersport nezapře. Když se dostane do otáček, stává se z ní dravec, který bez slitování uloví téměř vše na silnici.

Jsem z ní naprosto nadšený. R6 plní všechna moje očekávání. Fascinuje mě, jak je lehká a snadno ovladatelná. K tomu motor, který sice netáhne jako litr, ale průběh výkonu má slušný a pokud si trochu pohrajete s řadičkou, pak kromě sprintu na dloouhých rovných úsecích rozdíl prakticky nepoznáte. A dá se na ní najezdit spousta kilometrů, aniž by odumřely záda či jiná část těla. Na dnešní dobu jsou první R6 ještě stále rozumný kompromis mezi

Možná bych zvážil nějaký laďák, ale je to zbytečné, zvuk nikdy nebude předností téhle motorky. Dunění V4 Tuono to prostě nebude.

Ozzy_
Ozzy_ napsal 21.07.21 v 23:03 10b.

Husty, todle mas vzit na drom I kdyz on tucnak je tam taky jak rybicka ve vode.

Kuna46
Kuna46 napsal 28.11.20 v 19:44 10b.

Taky moc pěkná,byl jsem se podívat i na R1,taky se mi líbí a sjetí je na ní super,ale jak píšeš ,zamiloval jsem se a po šestce ten fireblade prostě musel přijít,ale i tak dávám 10b