Honda VFR 800 (2003)

Vlastník honzaVTR
Vloženo 26.11.2020
Aktualizováno 15.6.2022

Vloženo: 24.12.2020, Uskutečněno: 24.12.2020, Stav tachometru: 57232 km, Zhlédnuto: 48x

VFR nedobíjelo tak jak by mělo a po zkušenostech z Tuona bylo jasné, co bude následovat - odstranění konektorů regulátoru a instalace voltmetru (spínaní přes relé, jinak přímo na baterku kvůli přesnosti měření). Výsledkem je 14,4V s origo regulátorem na volnoběh se světly - není co řešit.

Kabely regulátoru jsou napájené natvrdo - plus a minus kabely jsou zdvojené, na konci je každý pár vedený do jednoho oka k baterce. Plus kabel přes 30A pojistku, kdyby něco.
Další věcí, je černý kabel z origo regulátoru - je třeba ho nechat zapojený, jinak regulátor přebíjí, jelikož černý kabel dává zpětnou odezvu o tom, kolik pouštět do baterky, ověřeno

Po této úpravě zůstává volný původní 5 pin konektor od regulátoru - do něj je nově zapojený voltmetr a černý kabel z regulátoru.
Voltmetr je umístěný v pravém vnitřní plastu - jelikož mám verzi s ABS, tak se nalevo napasovat nedá. Voltmetr má 5A pojistku, a je spínaný z červeného 4 pinu nedaleko regulátoru - prostě proměřit co dává +12V po zapnutí klíčku, viz schéma.

• Monokey plotna

Výměna uni plotny Monolock za Monokey GIVI a výměna kufru - Kappa K48N. Tady není co dodat, Kappa je ověřená, vše krásně sedí, jen vyrazit.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.01.2021
    Uskutečněno: 13.01.2021
  • Držák mobilu

Pro mě nezbytnost, dlouhé vybírání, origo Ram Mount šíleně drahý, ale podařilo se mi narazit na tuhle neorigo variantu od Biketec - dělají několik velikostí s nebo bez USB nabíječky, já vzal variantu XL pro telefon 6,3 p

Vloženo: 19.01.2021
    Uskutečněno: 13.01.2021
  • Ukazatel zařazené rychlosti

Must have věc, jsem na ni zvyklý. Nechtěl jsem dávat 3000 za věc, kterou umí číňan za 900, takže Ebay, odání za měsíc - kopie Gipro verze v2 ( Shift light, světelný senzor) Napojení na origo 3 pin vlevo dole u motoru,

Vloženo: 24.12.2020
    Uskutečněno: 24.12.2020