Honda VFR 800 (2003)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

honzaVTR
honzaVTR napsal 21.03.21 v 21:00

Hříbku je to skok, autobus, na místě těžkej oproti Tuono, ale ty biky se nedají hodnotit :) Nejsem kdovíjakej rider, takže i to VFR bude mít limity dál než já, uvidíme jak se osvědčí. Popravdě jsem na tvoji Fazoli čuměl že bych ji koupil, je to perfektní motorka, jen jsem už nechtěl karbec :o A dívám se, že máme podobný styl a historii bývalek, včetně velkýho Zeda Díky, sezona ukáže a třeba koupím zase Tuono

Hříbek
Hříbek napsal 18.03.21 v 14:26 10b.

Zajímavá změna po Tuonu. Kamoš si koupil Tuono a když jsem mu pujčil FZS 1000, tak mi neřekl jinak než autobusák takže přechod na VFR může být skok ať si ho užiješ a dělá radost

honzaVTR
honzaVTR napsal 24.12.20 v 21:14

Díky kluci! No, proti Tuonu je to hrozný tank, hlavně na místě, ale člověk si zvykne...Z jara se chci trochu oťukat, tak uvidíme...Není to továrna na emoce, ale vypadá že by mohla fungovat jako celek dobře,. zatím mám pozitivní dojmy

dalinv
dalinv napsal 23.12.20 v 08:12 10b.

VFRka je parádní universál pro toho, kdo chce jezdit na pohodu, tak za to i občas vzít a užívat si delší cestu s naloženou bagáží. No já ji mám nějak 2 roky a stále se s ní pomalinku seznamuju Tak přeji,ať dlouho slouží

Ti_rex
Ti_rex napsal 08.12.20 v 14:39 10b.

Krasny stroj kamarade

Bobuán
Bobuán napsal 28.11.20 v 12:40 10b.

Ahoj, myslim že sis vybral dobře. VFRo je spolehlivá mašina. Je sice trochu těžší jak píšeš, ale na to si člověk zvykne Mám starší model (ještě s kolama v rozvodech ) celkově má najeto 75000 (já osobně nějakých20000) a zatim jsem dělal alternátor a regulátor na něj jsem si přidělal chlazení z počítače tak uvidim. Ostatní je jenom běžné opotřebení jako spojka ložiska v krku atd. Dávám 10 bodů, ať dlouho slouží a kolama dolu