renocar_unor

Aktualizováno 23.11.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

jawatar
jawatar napsal 06.12.20 v 15:07 10b.

Za poslední větu dávám palec nahoru a 20b.

Sob78
Sob78 napsal 02.12.20 v 09:23 10b.

Nová či stará, vždy je pro ni lepší když jezdí Držím palce, ať se dílo daří a co nejdřív vyjedeš a nadechneš se s ní čerstvého vzdoušku

libor600
libor600 napsal 27.11.20 v 16:08 10b.

Ano , nějakou práci to dá, ale ten výsledek když se to po opravě rozjede stojí za to. Přeju hodně zdaru při práci.

BSA
BSA napsal 27.11.20 v 12:46 8b.

Pokud má céčko papíry, origoš štítek a cenovku kolem desítky, má "zimní projekt" smysl a přeji hodně síly k dokončení renovace. Jedná se sice o velmi jednoduchou motorku, ale skrývá několik záludností

Fill01
Fill01 napsal 26.11.20 v 19:19 10b.

Držím pěsti, ať je z ní krasavice

KALUP
KALUP napsal 26.11.20 v 18:56 7b.

na TO bych já trpělivost neměl Přeji ůspěšné dokončení.

Sashenkya
Sashenkya napsal 26.11.20 v 12:31

@Herejk - Vape tam dávat úplně nechci, snažím se zachovat co největší původnost (navíc je drahé jak čert).
Jinak díky za tip, určitě se na to mrknu.

@Tdicko - jestli jezek na profilu, tak to je Haribo

@vsichni ostatni - moc děkuju

Herejk
Herejk napsal 25.11.20 v 19:16

... jo a pořiď si zapalováni u Vape, budeš jezdit bez problémů. S timto motorem jsem uz nalital pres 20.000km. Kliku a vybrus ti udělaji na konečné na Slovanech ve dvore vedle hospody u Králů na konečny nebo u Finka v Blatný, ale to je z ruky. Hodně trpělivosti ?

SheriffDuchy
SheriffDuchy napsal 25.11.20 v 18:28 9b.

no pár drobností to chtít bude, dofouknout pneu naleštit nádrž, a bude to krasavec, ne je to krásný starý stroj, taky jsem mejval, držím palce a hodně nervů a poctivé práce,

fzr6
fzr6 napsal 25.11.20 v 16:47 5b.

Přeju Ti ať se dílo podaří!!

Dawes
Dawes napsal 25.11.20 v 15:52 6b.

Držím palce a přeju aby všechno klaplo. Ten pocit, když poprvé po totálce taková babča naskočí, pak ji seřídíš a poprvé se projedeš aspoň v ulici tam a zpátky, pak kolem bloku, vesnice... to je k nezaplacení.

Tdicko
Tdicko napsal 25.11.20 v 12:55

Fuu no neviem. Ak sa ti podari z toho vraku nieco vykuzlit, mas u mna obed. Ja mam Simson z r 1987 a uz tri roky akoze renovujem...a co je to tam za jezko?

Dolin
Dolin napsal 24.11.20 v 13:21 10b.

zetka je hezký stroj,..

Sashenkya
Sashenkya napsal 24.11.20 v 07:55

děkuju za povzbudivé komentáře
snad do jara zvladnu, ikdyz lepsi asi spis bude to neuspechat.

Milan1963
Milan1963 napsal 23.11.20 v 16:29 10b.

Pěkný předrenovační stav, at' se renovace zdaří. A zkušenost - originální díly bývají lepší než repliky, i když jsou spíš dražší. A o poštovném nemá cenu se vyjadřovat- kupoval jsem věci za 200 k pionýru a poštovné ? 205 korun...
Ale s tím nic neuděláme...

cmiral
cmiral napsal 23.11.20 v 11:58 10b.

To prostě renovace, škoda že nepomůžeme, mladej dělá jen o něco mladší kývačky, jeho sen je pérák asi taky. Když jsme vyrazili na nákup a ráno za světla jsem se taky drbal na hlavě co jsme to zase dotáhli zase hrůzu. Je třeba vše předem aspoň teoreticky nastudovat, těch nuancí je mraky. Občas je použití funkčních replik nezbytné a lpět na 100? originalitě? , to je póza některých renovátorů teoretiků . Ať se ti daří .

milfordoj
milfordoj napsal 23.11.20 v 11:46 10b.

Krásný předrenovační stav Práce na tom bude jak na kostele, ale i samotná renovace bude fajn zážitek Jinak co se týče cen replika / originál tak ano, je to nepoměr, ale člověk časem zjistí, že většina replik je udělaná ne zrovna správně a vždy je u nich potřeba něco dodělat / upravit. Tedy hlavně nezanedbat předběžné složení a spasování, než se to bude dávat do laku a finišovat