Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník wencza
Vloženo 22.11.2020
Aktualizováno 22.11.2020

Vynikající cestovní nenáročný stroj pro nenáročné

Honda ST 1300 Pan European: Byl jsem na ní ještě malý jezdec

První dojmy - Po starší deauvillce to lépe jelo, mělo to větší kufry, dokonce i údaje palubního počítače, no pecka!

Motorku bych doporučil pro - Klidné cestovní jezdce. Na dlouhé cesty ideální.

Doplňky na motorce - Měl jsem motorku vybavenou deflektorem na ruce i nohy, vyšším plexištítem, širšími víky kufrů, 12V apod.

Mohu potvrdit spolehlivost stroje, se kterým jsem najel asi 40 tisíc kilometrů. kardan, V2, kapotáž dobře kryjící jezdce, žádné ohromující výkony motoru, který za svoji práci taky skoro nic nechce (můj průměr 4l) a zní inteligentně, ne jak uřvaný blboun.
Měl jsem motorku vybavenou deflektorem na ruce i nohy, vyšším plexištítem, širšími víky kufrů, 12V apod., což z motorky udělalo dokonalý cestovní stroj pro někoho, komu stačí jezdit do 130 (jako jede to 180, ale nad 130 už si to není kdovíjak jisté, taky už to vibruje, no prostě to už není v intencích pohody, kterou jinak motorka dokonale vyzařuje).
...a pak jsem si já blbec řekl, že projedu Rusko a že by to chtělo spíš BMW GS. Dneska si říkám, že jsem si jí měl nechat, že by to taky dala

Výhody:
spolehlivost, spotřeba, zvuk, pohodlí, dobře kryje i ve špatném počasí

Nevýhody:
menší vzdálenost sedačka-stupačka, tak po 300km už trochu cítíte kolena, když máte 180cm a víc
víka kufrů jsou plastová a podle toho vydrží. jakmile je budete víc namáhat, budete je v úchytech za chvíli lepit

wi_tack
wi_tack napsal 23.11.20 v 14:16 10b.

Plně souhlasím s tvým popisem Taky jsem chtěl něco většího kvůli ohybu kolen (měřím 182 cm a mám koleno několikrát operované), ale nechtělo se mi s ní loučit Tak zůstala doma a jezdí na ní manželka - na cestování je maximálně spokojená i když je na ní Deauvillka trochu těžká na místě. Zvykla si a musí přemýšlet dopředu, kde zastaví
Tak třeba nyní dělá ta tvoje radost někomu jinému