Honda NC 750X (2015)

Vlastník Jozefo77
Vloženo 21.11.2020
Aktualizováno 9.7.2022

Dostatočný krútiaci moment, ale trochu ťažšia

KTM 390 Adventure: je to jen 390 cmm a jednovalec

První dojmy - Velmi sa mi páči jej dizajn. Motorka má dostatočný krútiaci moment a je to verzia DCT,Sedí sa na nej velmi pohodlne,vzpriamene,Nepáči sa mi veľká hmotnosť 230 kg,.

Motorku bych doporučil pro - Ten kto sa nechce hrať na Valentina Rossiho, ale pre kludného jazdca

Doplňky na motorce - padací rám Givi TN1111
Givi V35N
Pirelli Angel GT
TomTom Rider 500
Intercom FodSports FX6

Velmi sa mi páči jej dizajn. Motorka má dostatočný krútiaci moment, čo znamená že zrýchluje hned odspodku aj na vyžší prevodový stupeň.Zrýchlenie je pre mňa dostačujúce, nie som zástanca rýchlej jazdy a nebudem ani drať slidery na mojich Alpinestar SMX 6 Drystar. Je to verzia DCT, takže automat. Výhoda je že si môžem nechať automatické radenie, v ktorom si, ale môžem, keď chcem preradiť rýchlostný stupeň, či už hore alebo dole.Alebo si prepnem do manuálneho režimu, kde si určujem len ja akú budem mať zaradenú rýchlosť. Meriam 183cm a sedí sa na nej velmi pohodlne,vzpriamene, čo mne osobne vyhovuje. Brzdy neviem porovnávať, pretože to je moja prvá velká motorka, ale myslím si že sú dostatočne účinné. Podvozok je troch mäkšie nastavený. Jednoducho je to motorka do pohody, na výlety, nie na závodenie.Trochu sa mi nepáči jej hmotnosť 230 kg, čo je už dosť,hlavne pri manipulácii na mieste, vtedy mám s ňou naozaj čo robiť aby mi nespadla. Spotreba je 3,5 litra, čo je podla mňa super.Posledná vec čo ma napadá je sadadlo,ktoré je síce pohodlné ale po hodine jazdy ma začne bolieť zadok. Podla mňa je to ideálna motorka na cestovanie v pohodovom tempe, kde si chce človek popri jazde aj vychutnať okolitú prírodu

callowsick
callowsick napsal 09.04.21 v 07:40 10b.

Geodet
Geodet napsal 08.04.21 v 22:48 10b.

Dobrá volba.

Jozefo77
Jozefo77 napsal 22.11.20 v 20:39

Ďakujem pekne

Pupi04
Pupi04 napsal 21.11.20 v 17:07 10b.

Blahopřeji k volbě a k Hondě, pohodové kilometry kolama dolu