Triumph Street Triple R (2020)

Vlastník Makina77
Vloženo 21.11.2020
Aktualizováno 21.11.2020

Koukal jsem po nové a chtěl jsem hlavně přesedlat na street. Z nových 4hrnku jsem si nějak nemohl moc vybrat.Manželka si vybrala Triumpha streeta 2015, jeli jsme jí vyzkoušet a po prvním svezení, jsem věděl, že nová bude 3val od Triumphu.

Motorka koupena od FIRMA:CARTec motor (Triumph, Suzuki) (Br - Velká ochota a vstřícnost

První dojmy - Zatím nová, ještě nezajetá, ale už po pár km od prodejce jsem věděl, že to bude ono, co jsem si představoval. Hlavně ten 3valcovy motor, jeho projev, lineárnost a celkové pohodlí streeta je paráda.. Už ať je zase pecka počasí..

Motorku si myslím, že zvládne i začátečník, který při jízdě používá hlavně hlavu a pak až pravačku :) Na motorce se cítím velice jistě, posez pecka, do toho ten 3hrnek doplněný rychlořazenim ...
Zatím pouze zajíždím s omezenými otáčkami,kde vás to stále nutí jet nad zajížděcí možnosti... Takže až ji pěkně zajedu, pořádně zakvaltuji ať vše sedne tak jak má,tak po prvním servisu a projížďce napíšu samozřejmě víc..

findejs1310
findejs1310 napsal 16.01.21 v 14:44 10b.

Moc pěkně barevně provedenej kousek

VB79
VB79 napsal 03.12.20 v 15:58 10b.

Sylvík
Sylvík napsal 21.11.20 v 13:31 10b.

Krásný street sis vybral. Přeji Ti mnoho pohodových km, hlavně ať Tě motorka baví

Jacubson
Jacubson napsal 21.11.20 v 13:06 10b.

Krásná a rychlá motorka Mooc dobra volba

context
context napsal 21.11.20 v 11:40 10b.

Krásný street přeji hodně najetých km bez nehod a kolama jenom dolů