Yamaha TDM 900 (2004)

Vlastník Stoupagsi
Vloženo 20.11.2020
Aktualizováno 14.5.2022

Motorku jsem koupil v roce 2019. Původně vypadala tuctově, ale pár (dost) vylepšení a je z ní krasavice.

První dojmy - První dojmy... Chování podvozku bylo celkem dobré, brzdy trošku slabší - vyřešeno destičky brembo. Byl i čelní nápor od větru - vyřešeno vyšším plexi. Jinak pohodlná jízda. Trochu toho výkonu sice chybí, ale s tím jsem počítal.

Doplňky na motorce - Začnu od předu... Brzd. desky Brembo, pancéřové hadičky, vyšší plexi, vyhřívané rukojeti,chrániče rukou, ukazatel venk. teploty, tomtom navigace, ukazatel rychlosti, gelové sedlo, laděné výfuky, kompl. kufry GIVI.

Chtěl jsem něco cestovního, ale neměl jsem moc peněz, takže TDM 900 byla jasná volba. Po provedení pár servisních i doplňkových úprav, je motorka suprová. (v dané cenové hladině). Udělal jsem servis vidlic, oleje, filtry, řetěz atd. Pak jsem ladil podvozek a dodal (pár) vychytávek. Nyní mám na motorce najeto cca. 5000 KM. Pár výletů na víkend s kuframa. Motorka je nyní podvozkově super. Zvládne perfektně nerovnosti silnice a je stabilní i při sportovnější jízdě. Vřele doporučuji, za málo peněz hodně muziky. Závady jsem zatím žádné neměl.

batmo
batmo napsal 27.10.21 v 18:22 10b.

ahoj prosimte ty mas na tdm ku plexi bullster ze jak ho mas velke 45 cm ono se dela jeste 54 at vim jake koupit diky za odpoved

PetrHK
PetrHK napsal 21.11.20 v 12:14 10b.

TDM je prostě nejlepší. měl jsem 850 ,ale devítka je o hodně lepší.
Tak ať slouží.