Honda VF 750C (1994)

Vlastník SheriffDuchy
Vloženo 20.11.2020
Aktualizováno 21.11.2020

Legendární cruiser, rychlá výkoná a krásná, k tomu nejde co dodat,

Motorka koupena od FIRMA:Auto moto Červený - APO (České Bud

Yamaha XV 1100 Virago: tahle byla v lepším stavu prostě láska na první pohled

První dojmy - Neuvěřitelný zátah a velké pohodlí řidiče rozmazli ale i pěkně proškolí, nic pro začátečníky, nádherné chromy a 4 výfuky/ 4 válce, Respekt!! motorka mě sedla už při první zkušební jízdě.

Motorku bych doporučil pro - pro mě! ne samozřejmě pro ty co mají rádi choppery/cruisery, ale zároveň milují zrychlení a vysokou rychlost, tahle motorka je převlečená silnička do choppera!

Doplňky na motorce - brašny, přídavné světla, chromované stupačky, led diodový hlavní světlomet,

Motorka má 230 kilo, což pro mě jakož to chlapa 110kg 183cm denně svičícího není takový problém, Motorka i přes měkké pérování v celku dobře drží, pneumatiky jsem nasadil hned nové od Metzeleru, spotřebu jsem zatím nijak neřešil, prostě pokud dojde naleju další Motorku jsem koupil lehce bouranou, blatníky světla, páčky , nic vážného, již opraveno a pojízdné, motorka startuje na škrtnutí, zvuk je spíše sportovní než čoprařský, takový něco mezi, Motorku snad nejde utahat, i když myslíte že už není kam přidat a co řadit furt tam je trochu plynu k dispozici, samozřejmě pro kluka ze supersportu to asi zajímavé nebude, netuším. mě motorka nadchla ve všem co jsem očekával, možná vyšší obsah by neuškodill přece jen výkonem obsah nenahradíš.

Papanhe
Papanhe napsal 22.11.20 v 06:03 10b.

Hezký stroj ať slouží a těší.

žižala.
žižala. napsal 21.11.20 v 14:29 10b.

Parádní strojovna.

rade35
rade35 napsal 21.11.20 v 09:57 10b.

pěkná

SheriffDuchy
SheriffDuchy napsal 20.11.20 v 19:09

Děkuji věřím že bude,

pkkaca
pkkaca napsal 20.11.20 v 19:01 10b.

Super.Ať dělá jen radost