Kawasaki Versys 1000 (2020)

Vlastník bobekabob
Vloženo 17.11.2020
Aktualizováno 17.11.2020

Ideální motorka, jako stvořená pro mě.

Motorka koupena od Westmoto Plzeň

Kawasaki Versys 650: Zastaralý design, zvuk dvouválce, slabý motor, jízda ve dvou omrzí...

První dojmy - Zvuk motoru, první kilometr, pohodlné sedlo, ovladatelnost a bylo jasno. Možná existují lepší motorky, ale tuhle jsem si prostě zamiloval. Cestovat hodlám s manželkou, na což je Versys ideální.

Motorku bych doporučil pro - Prostě pro toho, kdo se na ní sveze a zamiluje si jí..

Doplňky na motorce - Padací rám SW Motech, boční kufry a topcase. Vše ostatní, co jsem potřeboval mám ve verzi SE. Na jaře koupím držák navigace nad budíky, kryt chladiče, padací protektor na vidlici a rozšíření bočního stojanu.

4 roky jsem snil a šetřil na Versyse 650, dokud jsem nepoznal 1000. Chtěl jsem ho koupit na jaře 2021, proto jsem čekal na představení modelů MY 2021. Čekal jsem na pěknou černou barvu, nicméně představili barvičky jak pro 15leté děti. Rozhodl jsem se tedy pro model 2020 v šedo-černém metalickém provedení. Snad i proto, že ho skoro nikdo nemá. Pochopitelně verzi SE, protože když už kupuju tak drahou věc, chci, aby měla to nejlepší.

Vašiak
Vašiak napsal 07.01.22 v 11:39 10b.

Nemá chybu

cevarom
cevarom napsal 29.11.20 v 13:34 10b.

Moto je fakt perfektně vybavené,ta tmavá je pro mne nejhezčí ze všech barev.Jak na ní sedneš pak už je barva pro Tebe fuk a už je vše o něčem jiném.Prima dny.

Fazerrli
Fazerrli napsal 19.11.20 v 18:42

moc hezký a vybavený stroj, obzvlášť když budete jezdit ve dvou. Není moc motorek co by mohli konkurovat velkému Versysu

biosák
biosák napsal 18.11.20 v 10:54 10b.

Paulano
Paulano napsal 18.11.20 v 10:52 10b.

Krásný stroj, taky jsem po něm pošilhával