Honda VTR 1000F Firestorm (1997)

Vlastník Véterák
Vloženo 16.11.2020
Aktualizováno 16.11.2020

Dost slušně tahá v každých otáčkách, dá se s ní i na delší trasy, parádní zvuk s laďáky R.P.

Suzuki SV 650: Nízký výkon
Suzuki SV 1000S: Dražší

První dojmy - Hned mi sedla na 1. dobrou. Líbí se mi na ní nejvíce zvukový projev s laďáky bez DbKillerů. Designově nadčasová. Ze začátku jsem z ni měl opravdu strach. Musel jsem si zvykat na sportovnější pozici

Motorku bych doporučil pro - Vhodné pro ty, co nechtějí zvuk cirkulárky, ale pořádná bourací kladiva, sportovní svezení, a obrovskou spotřebu?

Doplňky na motorce - Z doplňků jen laděné výfuky R.P. Tuning a neprůhledné plexi

Je to moje 1. motorka. Vybral jsem ji podle ceny, designu a zvuku. Příjemná odezva na plyn, ale není to úplný zabiják ani pro začátečníka, jen to chce být opatrnější s podřazováním a ubíráním plynu, občas má tendence zablokovat zadní kolo. Moc se mi nelíbí dávkování přední brzdy. Je zde velmi malá prodlevu mezi “moc nebrzdím” a “blokuji přední kolo”. Chci to doladit měkčí směsi na destičky a pancéřovými hadicemi. Vyloženě mi vadí spotřeba 9,5l/100km skombinována s 16l nádrží. podvozek je nastavitelný. Mám vše na středu. Není příjemné s ni jezdit na rozbité okresce pomalu. Je tvrdá a uskákaná, ale jakmile člověk zrychlí, dokáže to podvozek lépe filtrovat. Dá se s ní i na delší trasy, není úplně lehací. Ovšem při vyšší rychlosti je lepší si lehnout. Ikdyž měříme jen 178, tak při delší cestě mě trochu bolí nohy, protože jsou více vzadu a pokrčené. Ve 2 nejezdím, mám krovku ?
Mám ji teprve 2 měsíce, takže řešit poruchovost a servis mi zatím nenáleží.
Posez je pro mě akorát, na menší postavy už je sedlo, myslím, dost vysoko

Melia
Melia napsal 23.12.22 v 19:44 10b.

Také jsem ji měl před asi 12 léty rok 97

Véterák
Véterák napsal 30.11.20 v 21:41

Přes zimu chci udělat větší servis. A taky jsem jednou tlačil. Ta spotřeba je fakt hrozná. Ale ne a ne jít pod 10. Furt za to tahám. Návykové

Normik
Normik napsal 18.11.20 v 13:34 10b.

Skvělý stroj, až na spotřebu Dvakrát jsem ji tlačil Bacha na napínáky rozvoďáků

Čadil
Čadil napsal 16.11.20 v 15:46 10b.