Moto Guzzi V85 TT (2020)

Vlastník Milda85TT
Vloženo 13.11.2020
Aktualizováno 4.12.2020

Nevšední a pěkná, má kardan a pro mne výškově a věk, akorát

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrend (Opava-Předměstí) - Prodejce vstřícný, .. tak jak by to mělo být..

První dojmy - Po 14ti letech kdy jsem se vozil na GS 1150 je to velice příjemné svezení. Je dobře ovladatelná, do zatáček jde sama a výkonu tak akorát a při 130 to krásně vrní pod zadkem..

Motorku bych doporučil pro - Motorka je pohodlná, je pro pohodáře, kteří rádi cestují i na dlouhé cesty a se kterou se dá i zablbnout.

Doplňky na motorce - Při prodeji byly v akci doplňky, takže jsou tam vyhřívané hefty, padací rámy na motoru a kyvce, zadní top case 58L, boční alu kufry bumoto, tank bag s rychloupínáním, zvýšené plexy ermax, hlavní stojan.. Protože čekám na další doplňky, tak to vyfotím, až to bude všechno - (tady jedna z ''porodnice'')

Na Guzzině mám cca 2000 km, což je na nějaké větší zkušenost s touto motorkou ještě dost brzo.
Motorku jsem kupoval bez předchozího vyzkoušení a nechával jsem se překvapit, jaký na mne udělá dojem. Jediné co jsem vyzkoušel, bylo usednutí na ni, a to jenom abych věděl jak se drží a jestli dosáhnu na zem .
Tak že moje první jízda po 14ti letém půstu, kdy jsem na žádné motorce neseděl, byla z obchodu z Opavy do Jeseníku. Respekt byl, ale ježdění na moto je asi jako plavání. Nedá se to zapomenou
Začínal jsem na ČZ 175-455, pak Suzuki GSXSF 400, tu jsem vyměnil za
Kawasaki Z1300 (6v.), a nakonec BMW 1150 GS
První jízda Guzzinou? -Ty emoce se nedají ani popsat. Paráda!!
Motorka je pro mně tak akorát, padne do ruky, pohodlný posez, nohy na moji výšku 173cm - v pohodě a ovládání je bez zbytečných čudlů.
Guzzina působí a je kus ''dobrýho železa''. Jede tam, kam se pošle a ráda.
Výkon je dostačující - de facto stejný jako GS v r.2003. Ta byla o chlup silnější ale taky těžší. Ovladatelnost srovnatelná.
Motor u 85TT jede při záběhu kapku tvrdě, ale po těch 2000 km je slyšet a cítit že si sedá. To chce čas a hodně KM..
Celkově je na ní příjemné a pohodlné svezení

callowsick
callowsick napsal 04.12.20 v 18:37

Vážně pěkná mašina

Talp
Talp napsal 20.11.20 v 14:42 9b.

Krasna.

Paulano
Paulano napsal 20.11.20 v 08:56 10b.

Vypadá fakt parádně

nexus
nexus napsal 17.11.20 v 17:40 10b.

moc krásná gůza

Milda85TT
Milda85TT napsal 14.11.20 v 09:36

Ahoj, moc díky všem za podporu. To potěší..