Honda XL 650V Transalp (2004)

Vlastník odsidaho
Vloženo 12.11.2020
Aktualizováno 14.10.2021

První dojmy - Na tenerce jsem si to užil a teď se vracím zpátky k Transalpu . Volba padla na 650 jelikož je novější ;) Jelikož nám kovid nedovolil zahraničí tak jsme jezdili hlavně po ČR a přišel jsem na to že potřebuji už více pohodlí hlavně na delší přesuny :D

Na tenerce jsem si to užil a teď se vracím zpátky k Transalpu . Volba padla na 650 jelikož je novější ;) Jelikož nám kovid nedovolil zahraničí tak jsme jezdili hlavně po ČR a přišel jsem na to že potřebuji už více pohodlí hlavně na delší přesuny :D na Květen jsme naplánovali Bosnu a kolega si koupil Transalpa tak jsem prodal Fazera a přikoupil taky již zmiňovanou 650 . Ve srovnání 600-650 mi přijde že je novější 650 horší do terénu . Takže budu muset vyměnit řídítka ,stupačky ,pružiny . Malý padák u motoru je k ničemu a podle toho vypadají i plasty . Takže přes zimu nové padáky a oprava kapoty. Určitě přikoupim nějaké kufry ,brašny ,štítek ,světla a hlavně chlupaté gumy ;)

Guga
Guga napsal 13.11.20 v 11:07 10b.

Hezky pěkně

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 12.11.20 v 15:12 10b.