Honda XL 125V Varadero (2002)

Vlastník Mouzis
Vloženo 10.11.2020
Aktualizováno 28.6.2023

nejlepší cestovní enduro o výkonu 11kw
Opravdu velká spokojenost s touto motorkou
Kdybych mněl možnost si vybrat jinou tak opravdu žádnou jinou

První dojmy - -Když jsem na ní sedl okamžitě jsem věděl že si ji vezu domu, tak dobře mi sedla do ruky jak žádná jiná 125 -Extrémně mně překvapilo jak motorka je lehká :D sice ano váží nějakých 170kg ale vůbec mi to tak nepřipadá

Motorku bych doporučil pro - Každého kdo začíná a chce mít něco na cestovaní a chce mi něco pohodlného

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti, padací rám, kufry, černé zvýšené plexi, světla na padacím rámu, hlavní stojan, blastry,

Za mně je motorka úplně bezvadná
-Je strašně pohodlná

-Spotřeba není vůbec velká jak to už bývá u motorek s výkonem 11 kw :D

-Motorka jede perfektně jak na silnici jak i v terénu samozřejmě že se to odvíjí podle toho co maté za pneu na ní

-Jediné co tak je naučit se zařadit neutral :D ze začátku to bylo těžké ho trefit ale po pár jízdách se už dá dat bez problému

-Občas tomu chybí 6 ale není to žádný problém

-S motorkou se dá perfektně cestovat

-Mínus u tohle motorky je to že tam chybí hlavní stojan ale da se za cca 3 500 kč koupit ale mohl už byt v zakladu

-Motorka celkem v pohodě zvládá 2 lidi i s kufry, samozřejmě do dlouhého prudkého kopce tam ten výkon chybí ale není to tak strašné

-Trošku větší minus je to že prostě display u té motorky odchází, co já vím tak byl display už se vyměnil 1x v cca 20k KM

-Neskutečně je šílené přepínaní dálkových světel, to je opravdu těžce na cit, jednou do toho lehce tuknete a v pohodě se vypnout ale někdy klidně i 10s se snažíte sundat dálkové na obyčejné

Občas je ale vtipné že vzhled motorky klame skoro všechny a typují že motorka je 500 nebo 600kilo :D

J4kubb
J4kubb napsal 25.03.23 v 17:00 10b.

Mohl bych se zeptat kde jsi koupil ty padáky? Vypadaj fakt skvěle

MrToxicCZ
MrToxicCZ napsal 18.11.20 v 11:42 10b.

Okamžitě bych koupil ten padací rám a ty nosiče co tam máš kdyby byly k sehnání, vypadá fakt peckově Supr recenze, mysli, že někomu určitě ulehčí rozhodování

pali3x
pali3x napsal 10.11.20 v 19:05 10b.

Perfektná motorka. Škoda, že nie je možné šoférovať podobné motorky s VP B. Problém je tuším manuálna prevodovka? Myslím si, že to je zábavnejšie ako skúter.
Prajem veľa pekných zážitkov pri cestovaní

Juraj22
Juraj22 napsal 10.11.20 v 16:35 10b.

Jako ten vzhled opravdu mate, na první pohled bych tipl něco silnějšího, ale jinak krásná mašina

Čadil
Čadil napsal 10.11.20 v 13:02 10b.