renocar_unor

Honda CRF 250L (2015)

Vlastník lupino23
Vloženo 5.11.2020
Aktualizováno 5.11.2020

Dvakrat do stejne reky nevstoupis? Ja ano a rad.

První dojmy - Po roce na r1 jsem skocil zase mimo silnice

Motorku bych doporučil pro - Pro mě

Motorku uz jsem pred par lety jednou vlastnil, novou rok 2014. Po roce skvelych zazitku jsem ji poslal dal a poridil r1 big bang abych tak nejak zavrsil komplet radu r od yamahy. Po prodeji r1 se mi zase zacalo styskat po te volnosti co mi davala crf a dalsi nakup byl jasnej, po druhe a jeste lepsi CRF 250L 2015. Budu se opakovat, ale je to fenomenalni stroj, ne svymi vykony, rychlosti, obratnosti, ale tím ze vam da za cenu cca 100tis naprostou svobodu jizdy, kdekoliv, kamkoliv, za kazdeho pocasi a
minimem nákladu. Navic na ni svezete pritelkyni, díte, milenku. Aktualne jsem mel motorku 2 roky a ted uz dela radost novemu majiteli. A vite co? Az me zase omrzi vsedni kazdodeni zivot s patricnymi povinostmi, Koupim si ji zas! ,,Freedom,,

Beny73
Beny73 napsal 23.03.21 v 07:50 10b.

Super motorka, lehká s malou spotřebou na vyblbnutí i "cestování" třeba po ČR Nádherné fotky

FatBoy105th.
FatBoy105th. napsal 12.11.20 v 07:52

Krasny fotky je videt , ze jsi si motorku opravdu uzil

lupino23
lupino23 napsal 11.11.20 v 17:01

Diky za komenty, jsem, nebo byl jsem s nima nadmiru spokojen urcite doporucuji :D

deinonychus
deinonychus napsal 11.11.20 v 10:26

Pekna motka, taky premyslim o necem podobnem... A podle fotek jezdis tama jak ja. Treba se u moravy nekdy potkame

deinonychus
deinonychus napsal 11.11.20 v 10:26 10b.