Honda CBR 1000RR Fireblade (2005)

Vlastník C50347
Vloženo 1.11.2020
Aktualizováno 1.11.2020

Silná, rychlá, divoká - a to všechno opravdu hodně. A krásná k tomu

Motorka koupena od kamaráda

První dojmy - První dojem byl asi ten, že jsem možná mírně přecenil svoje schopnosti (první supersport a rovnou první litr), ale fároš naštěstí umí být hodný. Zezačátku jsem radši řadil pod 6000 a opravdu hodně přemýšlel o tom, co dělám.

Důvod výběru byl asi zvláštní - věděl jsem, že se majitel o moto dobře stará. Takže když mi ho nabídl (přesedlával na enduro), koupil jsem

Litrový fároš je ... rychlý. První týden jsem měl pocit, že vlastně ani nejedu na motorce, ale snažím se na ní spíš udržet, aby mi neujela pod zadkem. V nižších otáčkách je ale překvapivě poslušný a příjemný na ježdění (až na ty zlomené nohy).

Motor, brzdy, podvozek i ovladatelnost - nemám slov, je to prostě fároš. Spolujezdce jsem nevozil a úložný prostor je ok na lékárničku i větší kotoučový zámek. Spotřeba mě u takové motorky nezajímá, takže nevím.

Doporučil bych se každopádně vyhnout silnicím s horším povrchem - rozbité okresky jsou záhul pro zápěstí. Ve městě při popojíždění motorka dost topí.

fireblader_puvodni
fireblader_puvodni napsal 28.11.20 v 20:18 10b.

Fireblade je hodná holka, hodně odpustí, píšeš to přesně. Tam kde by Ti R1 nebo GSX-R nakopalo prdel Tě Fireblade v klidu a pohodě podrží.