renocar_unor

Aprilia Pegaso 650 Trail (2006)

Vlastník Vooojcek
Vloženo 30.10.2020
Aktualizováno 30.10.2020

Cestovní enduro pro dobrodruhy co si chtějí užít jízdu jak v přírodě tak na cestách.

Yamaha XT 660 R: Cena

První dojmy - Když jsem ji poprvé viděl, byl jsem z ní nadšený. Říkal jsem si, to je ta motorka co chci. Ani chvilku jsem neváhal nad tím, jestli ji koupím nebo ne.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro toho kdo má rád pohodlnou klidnou jízdu.

Doplňky na motorce - Padáky, Přídavné světla, Oxford vyhřívané rukojeti, Blastry, Brašny, Rám na brašny, osvětlení úložného prostoru

Motorka byla pro mne cenově nejdostupnější. Splňovala všechny mé požadavky. Vybral jsem ji z jednoho hlavního důvodu a to je motor, který je totožný v xt 660. Motorka není největší, při mých 183cm dosáhnu celým chodidlem na zem a není ani nejlehčí, má cca 195kg, přesto když jsem se na ni vezl poprvé, nepřipadalo mi, že pod sebou mám zmiňovaných 195kg těžkou motorku. V zatačkách působí velice lehce. Výkon 35kw, si myslím je takové minimum u motorek. Mám v ŘP A2, proto tato volba. Koupil jsem ji už vybavenou a to padákama, oxford vyhříváním rukojetí, blastry, přídavné světla, brašny, osvětlení úložného prostoru. Veškerá výbava kterou potřebuji na cestovaní, za což jsem rád. Namontoval jsem si ještě vrchní kufr Givi, držák na telefon a redukci na USB. Zkušenosti z jízdy zatím moc nemám, protože jsem kvůli Covidu skoro nic nenajezdil. Motorově to šlape jako hodinky, motor je z Yamahy XT 660, za mě naprostá spolehlivost. Brzdy jsou, pokud se nemýlím od Bremba, takže spokojenost. Motorka je strašně pohodlná. Co mi naopak chybí, je ukazatel paliva v nádrži a ukazatel rychlosti. S moto mám v plánu cestovat a možná nějaký lehký terén. Takže, uvidím jak bude sloužit.

Vooojcek
Vooojcek napsal 08.11.20 v 19:01

Díky moc přeji vám hodně najetých km kolama dolů

-Jandys-
-Jandys- napsal 07.11.20 v 00:22 10b.

Tato motorka tě hodně naučí a i dobře povozí,budeš s ní spokojen,ať ti slouží

Milan1963
Milan1963 napsal 30.10.20 v 22:15 10b.

Krasavice, dobrá motorka, takže 10 b.