Suzuki GS 500F (2006)

Vlastník temersta
Vloženo 26.10.2020
Aktualizováno 26.10.2020

Prvni motorka na nauceni do 35 kw, vybiral jsem hlavne podle ceny, ale je nebourana, ma najeto 42 tis km a vse je ok.

Kawasaki Ninja 300: cena, dynamika motorky jen ve vysokych otackach

První dojmy - Motorka je docela tezka, to se mi na druhe strane i libi, protoze mi to ulehci prechod na silnejsi stroj. Idealni na jako prvni motorka na nauceni a ziskani zkusenosti.

Motorku bych doporučil pro - Pro zacatecniky a holky

Doplňky na motorce - Ladeny vyfuk Delkevic

Rozhodovala predevsim cena a objem motoru + kw.
Motorku vlastnim uz cca 5 mesicu, jezdil jsem s ni kazdy den kdy se dalo cca 120km. Jizda je pohodlna, teda az na dalnici, tam se motorka neciti moc dobre a v rychlostech nad 130 zacina byt jizda celkem nepohodlna. Brzdy, podvozek, ovladatelnost jsou podle mne super (nemel jsem zadny problem). Jezdi pod 4l, servis jsem na ni zatim zadny neprovadel, ceka ji az v zime. Motorka se citi celkem prijemne na cestach mimo dalnice, ve meste. Jedna vec kterou bych vypichl je zvuk. S orig. vyfukem ma motorka neadekvatny a rekl bych az trapny zvuk, to se dal ale vyresit ladakem, ktery uz mam na ceste a bude se montovat v zime.
Ze zacatku jsem si myslel ze vykon motorky mi bude plne stacit, ale po 5 mesicich (celkem casteho) pouzivani je pro mne vykon motorky maly, ale jinak je motorka skvela na nauceni.