Kawasaki Vulcan S (EN 650) (2017)

Vlastník Pedro_87
Vloženo 22.10.2020
Aktualizováno 23.10.2020

Kawasaki Vulcan S - powercruiser, který opravdu klame tělem

První dojmy - Přechod na novou moto: v čem je lepší? Pohodlí: Ano, praktičnost: Ano, zábava: Ano!!!

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji někomu, kdo nechce být pořád předkloněný na naháči apod. Che něco klidnějšího s možností se vyřádit, když bude chtít.

Doplňky na motorce - úložný prostor na věci Shad 2x 23l
Bezdrátové dobíjení telefonu
Výměna zrcátek
Výfuk Delkevic - ať jsem slyšet, protože originál zvuk je jak šicí stroj.
Kryt chladiče
Reflexní pásky kol
Barevný kryt
Vyhřívané hefty
Přešité sedlo - pohodlnější

Chtěl jsem po Hornetu 600 změnu - něco pohodlnějšího, praktičtějšího (mít kam dát věci a na Hornetu kufr nikdy nevypadal moc hezky) a více výkonu v nižších otáčkách.

Přeci jen člověk jezdí hlavně okresky + město, cesty do práce. S narvaným batohem mě už jezdit nebavilo a agresivnější styl jízdy už taky ne.

Tohle je mašina, kde si užíváte klidnou jízdu, ale když chcete, umí i pěkně přitvrdit.

Výkon je dole, ale i ve středu a nahoře!

Po koupi jsem provedl pár vylepšení a teď jsem max spokojený. Na delší cesty časem pořídím větší kufry, ale na výlety na víkend tohle stačí.

Delší cesty bez problémů. Díky plexi na mě do cca 120-130 moc nefouká. Pak už klasika na hlavu.

S mojí výškou, kdy jsem na Hornetu dosáhl na zem špičkami u nohou, teď mám luxusní dosah a manipulace na místě není problém.

Díky nízkému těžišti je motorka krásně ovladatelná a i ve městě není problém projet mezi auty.

Za první rok mám najeto jen málo, kolem 2tis. Příští rok chci určitě víc, protože tohle žrádlo mě baví!

pkkaca
pkkaca napsal 22.10.20 v 21:07 10b.

Paráda

fery251
fery251 napsal 22.10.20 v 20:57 10b.

Kawa je super

Pupi04
Pupi04 napsal 22.10.20 v 18:24 10b.

Nelze jinak, než chválit ,
tím samozřejmě myslím i volbu úložného prostoru. Sám je mám a nemůžu proti nim říct jediné špatné slovo. Dostatečný prostor