Honda CBR 1000RR Fireblade (2008)

Vlastník Míra
Vloženo 21.10.2020
Aktualizováno 29.8.2021

Spolehlivý supersport vhodný i na jízdu po silnici.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

Honda CBR 1000RR Fireblade: Na chvíli jsem chtěl nové 2020 SP. Je nádherná, jen ta cena je moc.
Suzuki GSX-R 1000: Našel jsem v inzerci jednu co se mi líbí. Jet ale 300 Km podívat se na motorku je moc daleko.

První dojmy - První dojem perfektní. Krásná, dobře ovladatelná, záloha výkonu. Je to už můj třetí Fireblade a doufám, že ne poslední. Víc by se mi líbilo, když by svítila obě světla při potkávačkách. Druhé světlo je dálkové.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji postupovat od slabších motorek k silnějším a rychlejším. Před koupí takové motorky jezdit aspoň jednu sezonu na objemu okolo 500, 600 ccm.

Doplňky na motorce -

Motorku mám krátce a teď na větší blbnutí není ani vhodné počasí. Supersport a je vhodný na silnice v dobrém stavu. Na hrbolech a štěrku v zatáčce to člověka dost rozhodí. Je to motorka bez ABS a novodobých asistentů. Nejen proto i nízká hmotnost. Pro pokročilé řidiče.
Další doplním později.

Motorka prodaná.
Fireblade je dokonalá motorka, ale stav silnic je tragický. Už jsem si tak zvykl na pohodlí na Africe, že mi jízda na Firebladeu přijde jako jízda s autem po lesní cestě. Možná časem pořídím další Fireblade a zase prodám. Síla a zrychlení je návykové.