Triumph Street Triple (2008)

Vlastník Frank_
Vloženo 19.10.2020
Aktualizováno 12.12.2020

Tříval, nakřáplý zvuk, zátah od volnoběhu po omezovač.. balada

Yamaha XSR 900: Cena
Yamaha XSR 700: Dvouhrnek
Triumph Speed Triple: Slyšel jsem že je to hodně podobné projevem motoru, ale těžší.. chtěl jsem malou, hravou motorku

První dojmy - Zatím jsem s motorkou ujel asi 150km v dešti a po dálnici.. Sice jsem měl i tak hubu od ucha k uchu, ale pořádně jsem ji ještě neozkoušel.. Každopádně zátah je krásný a plynulý, na mokru jsem se ani neodvážil vzít pořádně za plyn..

Motorku bych doporučil pro - Asi to chce něco málo najeto, protože oproti čtyřválci tahne opravdu pořád a nezkušená ruka na heftu by mohla způsobit rychlý pád z důvodu rychlé změny pozice z horizontální na vertikální, nebo by dotyčný nemusel čekat, že se mu zadek roztančí jak rozjařená selka.. Velikostně ale sedne myslím všem od 150 do 180 cm výšky.

Doplňky na motorce - nic.. a tak to i zůstane.. Motorka je krásná tak jak je, takže mimo zprasených závažíček od některého z předešlých majitelů budou vyměněny za černé a čistě z praktického hlediske bude máša osazena lámacími páčkami.. Pancířky má už od základu a origo řídící jednotka si prý moc neumí poradit s laděnými výfuky bez upgradu na powercomander, ale na to že má seriové výfuky je zvuk luxusní i tak, takže ji nechám jak je..

Po streetu pokukuju už nějaký ten rok, ale pořád jsem se nějak nemohl srovnat s dvojicí chromových světel a koncovek pod sedlem.. To co všichni říkají o tříválcích mě ale nenechalo chladným a musel jsem si to vyzkoušet. Každopádně když jsem ji jednou viděl naživo, svezl jsem se a nechal svést, zamiloval jsem se a byla moje..
Podrobnosti doplním asi v příští sezoně, zatím nemáme najeto vlastně nic...

Frank_
Frank_ napsal 22.10.20 v 17:15

Díky, tvůj Triumph je teda taky bomba :).. Tříhrnek jsem nikdy předtím neřídil, ale jak jsem se svezl, no je to neskutečný, včera jsem jí ještě vytahl a ač bylo asi 13°C jela jak po kolejích, mám obutý BS s22, to asi taky hodně pomohlo, ale mimo suprovej projev motoru, nelíbí se jí jen 1000-1800 ot/min, to trochu rachtá, ve 2 se chytne a co 1000 otáček, to další dech a nepřestává až do omezovače, je super i podvozek (předek trochu měkký, příště bych šel asi do Rka, ale zase je pohodlnější... Světla jsou kontroverzní, než jsem jí koupil našel jsem konverzní sady na jedno světlo, ale když jsem jí viděl na živo, tak tam ty dvě lampy prostě sedí.. a navíc (jak říkal předchozí majitel) dvě světla nachytají mnohem více much než jedno, a to se vyplatí

rade35
rade35 napsal 22.10.20 v 17:07 10b.

Pěkný stroj to bych chtěl taky někdy vyzkoušet jak to jede a ty světla.. mě osobně se líbí je to jiné než ostatní mašiny