Suzuki DL 650 V-Strom (2011)

Vlastník ZCoach
Vloženo 19.10.2020
Aktualizováno 18.6.2021

Vloženo: 11.11.2020, Uskutečněno: 10.11.2020, Stav tachometru: 16150 km, Zhlédnuto: 40x

Tak dnes mi konečně dorazil ukazatel zařazené rychlosti. Objednával jsem ho hlavně z důvodu, že jsem začínající motorkář a můj Strom nemá ukazatel zařazené rychlosti. Taky se mi už stalo, že mi na křižovatce chcípl, když jsem si myslel, že má za dva a ona trojka. Ukazatel jsem si objednal v Číně a po měsíci čekání dorazil. Poučen o instalaci z několika videí jsem se vydal do garáže, ukazatel zapojit a vyzkoušet. Nejprve musíte najít konektor k zapojení. Naštěstí objednaný ukazatel měl 6 - pinovou koncovku, která se měla zastrčit do servisního konektoru. A ejhle, bylo to tak. Po hodině práce, kdy jsem musel odmontovat boční plasty a najít ten správný konektor ( u mé motorky je na pravé straně u nádrže), jsem protáhl kabel a koncovku zapojil. Nastartoval jsem motorku a vše perfektně fungovalo. Ještě mám objednaný držák, tak až dojde, finálně to celé nainstaluji. Ve fotkách je vidět umístění konektoru.

• Příprava na jaro 2021

Konečně! Konečně se mi podařilo všechno co jsem si slíbil, že udělám přes zimu tak, aby motorka byla připravená na jaro. Píši motorka, protože jsem jí ještě nedal jméno. Respektivě, ona si ještě o něj neřekla ;-) .Poved

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.02.2021
    Uskutečněno: 19.02.2021
  • Držák mobilu SHAD a cestovní sada na opravu pneu

Dnes mi dorazil balíček obsahující držák mobilu SHAD a cestovní sada na opravu pneu. Doufám, že ji nikdy nebudu potřebovat, ale sám tomu nevěřím.

Typ: Koupě
    Vloženo: 28.12.2020
    Uskutečněno: 28.12.2020
  • Jawa kolem světa

Ježíšek mi přinesl knížku. Knížku, která se jmenuje Jawa kolem světa. Cestopis neuvěřitelné cesty Pavla Suchého na Jawě kolem světa - 49 003 km. Jsem sice na začátku, ale doporučuji všem kdo má duši cestovatele!

Typ: Koupě
    Vloženo: 28.12.2020