Honda CB 600F Hornet (2002)

Vlastník Marvin-1991
Vloženo 18.10.2020
Aktualizováno 18.10.2020

Honda CB600F Hornet roku 2002 s nájezdem 60 tisíc km :)

První dojmy - Hornet je hrozně hodná motorka jelikož jsem si dělal papíry až ve 26 letech a byla to moje první motorka tak jsem se na ní krapet bál abych něco nepodělal a ze začátku jsem jezdil hodně pomalu ale docela rychle padne do ruky je to takový univerzál pro všechny ;)

Motorku bych doporučil pro - Snad pro všechny co na to mají papíry motorka je hodně nízká takže i pro nižší postavy slečny a ženy :)

Doplňky na motorce - Výfuk Domnátor (nehomologovaný),padáky, plotna na kuft, plexi štítek

Horneta jsem si koupil jako první motorku na jízdu po silnici nechtěl jsem nic extra drahého (v době koupě 47tis.) kdyby náhodou přišel nějaký ten začátečnický pád a taky jsem chtěl naháče z klasickým kulatým světlem prostě nic extravagantního.

Takže tuto motorku vlastním myslím už třetí sezonu jezdím teda převážně kolem komína první rok byl fakt seznamovací nikdy jsem pořádně na motorce nejezdil v tom mi hodně pomohl super čtyřválec co tahle mašina má v nízkých otáčka je to fakt hodnej motor co odpustí snad všechno. I řízení na této morce podvozek a vše je takové měkčí a klidnější prostě se na té motorce dá suprově naučit jezdit.

Tahle motorka nenutí člověka nenutí tahat za heft i když to umí jen přece 74 kw není úplné ořezávátko. celkově mi tahle motorka hodně posloužila na seznámení s motorkářským světem určitě bych jí doporučil jako první velkou motorku.

Není problém s ní cestovat i když je to spíš na výlety po české kotlině nebo si klidně vyjet na okruh a nebo vzít batůžek na výlet. Pro můj batůžek to bylo taky první seznámení s motorkou a dopadlo to velmi dobře takže spolujízda na hornetu není problém :).

Proste univerzální stroj na každý den i když nejlíp se cítí na okreskách a tam naháče asi taky patří.

Kolem a kolem jsem na motorce namotal asi 12 tisíc kilometrů jediný problém bylo první rok "uchlastávání" motoru vyřešeno svíčkami tuším Brisk silver racing a od té doby už nikdy nebyl problém měnili se jen olej pneumatiky a vyměnil jsem ložisko v krku řízení motorka má najeto už 60tis. KM a vše šlape jak hodinky.

Teď po skoro 4 letech vlastnictví jsem si splnil sen o Anglické motorce a koupil street tripla 675 rv.2011 takže se po zimě s tím svým sršněm budu muset rozloučit ale rozhodně na něj budu mít jen hezké vzpomínky protože tenhle stroj je prostě hodně muziky a Japonská kvalita za super peníz :o)

JaryOne
JaryOne napsal 23.10.20 v 08:15 10b.

Hornet je nesmrtelná klasika :) Pro začátečníka obrýlená učitelka, pro zkušeněnjšího děvka v podvazkách. Přechod na vyšší kubaturu je pak snadný.